SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Blog

Dopinki do włosów
Chcesz cieszyć się gęstą, bujną fryzurą? Nie musisz wcale wydawać fortuny w salonie fryzjerskim! Aby osiągnąć wspaniałe efekty, sięgnij po dopinki do włosów. Przy ich pomocy szybko wyczarujesz na głowie wymarzone uczesanie, wzbudzając zachwyt i podziw najbliższych.
Czytaj więcej
Metody przedłużania włosów
Przedłużanie włosów stało się w ostatnich latach niezwykle popularne. Doczepiane włosy naturalne pozwalają na uzyskanie pięknej fryzury w kilka chwil. Przedłużanie włosów jest o wiele zdrowsze i bardziej higieniczne niż noszenie peruki. Skóra głowy może oddychać, a doczepki obciążają tylko naturalne pasma. Dodatkowo doczepiane włosy wysokiej jakości można dowolnie stylizować: zakręcać, prostować, upinać i farbować.
Czytaj więcej
Przedłużanie włosów ringi
Możliwość przedłużania i zagęszczania włosów pozwoliła wielu kobietom spełnić marzenia o pięknej, robiącej wrażenie fryzurze. Nawet panie o krótkich, cienkich włosach mogą uzyskać oszałamiający hollywoodzki look. Włosy doczepiane są o wiele wygodniejsze niż peruki, gdyż nie przykrywają skóry głowy i pozwalają jej spokojnie oddychać. Dodatkowo włosy doczepiane wysokiej jakości można dowolnie stylizować.
Czytaj więcej
Metoda kanapkowa
Przedłużanie włosów staje się w ostatnich czasach bardzo popularne. Nic dziwnego! Kobiety od zawsze marzyły o długich, pięknych, gęstych włosach, by wyglądać ponętnie i kusząco. Jednak nie każdej z nich są one dane. Wiele pań narzeka na swoje cienkie włosy, które nawet pomimo codziennych zabiegów stylizacyjnych nie chcą wyglądać jak te z okładki magazynu. To właśnie dla nich idealnym rozwiązaniem jest przedłużanie włosów metodą Tape On.
Czytaj więcej
pixelpixel