Włosy doczepiane europejskie Clip In BASIC 60CM 1 taśma 60G

ilość znalezionych towarów: 16

Włosy Clip In 60CM 60G 1 taśma Basic

 

Naturalne włosy Clip In to najlepszy sposób na samodzielne przedłużenie i zagęszczenie włosów – bez konieczności spędzania kilku godzin u fryzjera i bez narażania naturalnych pasm na działanie wysokiej temperatury czy szkodliwych substancji chemicznych. W zależności od swoich preferencji dopinki Clip In możesz zakładać codziennie lub jedynie na ważne okazje – ślub, wesele, rodzinną imprezę czy firmowy event. Naturalne doczepy Clip In od Besthair możesz pozostawić proste, nawinąć je na wałki lub zakręcić lokówką. To, jak będą wyglądać, zależy wyłącznie od Twojej fantazji.

 

Pojedyncza taśma Clip In o długości 60 cm (do pasa) zapewni Ci spektakularny efekt przedłużenia i zagęszczenia fryzury. Taki produkt to doskonały wybór dla kobiet, posiadających naturalnie długie włosy oraz dla tych, które chcą wzbogacić posiadane już dopinki o dodatkowy element.

 

Do wyboru masz aż 16 kolorów: czarny, ciemny brąz, brąz, średni brąz, kawa, jasny brąz, ciemny blond, karmelowy blond, miodowy blond, złoty blond, platynowy blond, jasny blond, silver oraz baleyage w 3 różnych odcieniach.

 

Nie masz pewności, który z nich będzie najlepiej harmonizował z Twoim naturalnym odcieniem włosów? Poproś o pomoc pracownika Besthair, kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie.

 

Taśmy Clip In założysz szybko i sprawnie, łącząc naturalne pasma z dopinkami przy pomocy niewielkich klipsów (precyzyjne wskazówki dotyczące zakładania włosów Clip In znajdziesz tutaj). Aby uzyskać w pełni zadowalający efekt, wystarczy, że Twoje biologiczna włosy mają minimum 15 cm długości, licząc od nasady głowy. Taka długość skutecznie przykryje miejsca łączeń.

 

Włosy Clip In od Besthair do złudzenia przypominają naturalne pasma – są przyjemne w dotyku, miękkie i lśniące. Ułożone w jedną stronę łuski zapewniają im także maksymalną gładkość i eliminują ryzyko plątania się taśm. Pielęgnowane zgodnie z zaleceniami producenta naturalne doczepy Clip In zachowają piękny wygląd nawet przez 6 miesięcy.

pixelpixelpixel