Włosy naturalne doczepiane Seria BASIC

ilość znalezionych towarów: 362

Włosy doczepiane z serii BASIC, to drugi obok włosów z serii MAGIC rodzaj pasm, które oferujemy w naszym sklepie BestHair. W kategorii tej dostępne są włosy struktury europejskiej, których pasma wyprodukowane zostały z naturalnych składników. Żywotność pasm z serii BASIC wynosi 2-6 miesięcy.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz doczepiane włosy z serii BASIC: 

  • w 12 kolorach - od platynowego blondu po czerń
  • w 3 długościach - 40cm, 50cm oraz 60cm 
  • oraz w 7 gramaturach.

Szeroki wybór pozwala na dopasowanie doczepek do koloru włosów, dzięki czemu uzyskasz bardzo naturalny efekt.

Technologie zastosowane przy produkcji włosów 

Przy produkcji włosów doczepianych z serii BASIC zastosowane zostały następujące technologie:

  • Tangle free - dzięki której pasma zabezpieczone są przed plątaniem,
  • Remy - która układa łuski w jednym kierunku,
  • Stylist - która umożliwia poddawanie włosów doczepianych różnym zabiegom stylistycznym, jak np. kręcenie czy prostowanie,
  • No matting - dzięki której włosy nie są szorstkie i są delikatne w dotyku,
  • No shine - dzięki której włosy nie posiadają sztucznego połysku.

Metody doczepiania włosów z serii BASIC

Włosy z serii BASIC dostępne w naszym sklepie, można doczepić przy pomocy jednej z następujących metod:

Tape On - Kanapki

Doczepianie włosów metodą tape on polega na połączeniu dopinanych pasm z naturalnymi przy pomocy silikonowej taśmy. Taki rodzaj doczepiania nie obciąża włosów, ani nie wykorzystuje niebezpiecznych czynników, takich jak wysoka temperatura czy silne substancje chemiczne.

Microringi /Tulejki

Dopinanie włosów tą metodą wykorzystuje praktycznie niewidoczne tulejki do połączenia naturalnych kosmyków z doczepianymi. Metoda na microringi nie wymaga wykorzystania wysokiej temperatury ani agresywnych środków chemicznych, dzięki czemu jest delikatna dla włosów.

Keratyna

Przedłużanie włosów metodą keratynową opiera się na scaleniu malutkich pasemek naturalnych włosów z doczepianymi zakończonymi keratynową końcówką, która pod wpływem ciepła topi się oraz zgrzewa.

Nanoringi

Metoda dopinania włosów na nanoringi zakłada połączenie bardzo małych pasm naturalnych włosów z doczepianymi za pomocą niewielkich rozmiarów obrączek. Odpowiednio dopasowany kolor ringów do odcienia kosmyków pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego efektu.

Clip In

Metoda Clip In należy do krótkotrwałych metod doczepiania - sprawdzi się idealnie na przedłużenie lub zagęszczenie włosów na daną, konkretną okazję, np. na ślub. Pasma Clip In doczepiane są przy pomocy klipsów.

Pamiętaj, iż to, jak długo utrzyma się efekt pięknych włosów uzależnione jest w dużej mierze od pielęgnacji. Wybieraj rekomendowane przez nas wysokiej jakości kosmetyki i ciesz się spektakularnym efektem nawet do 6 miesięcy!

pixelpixelpixel