SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Włosy naturalne doczepiane na Keratynę BASIC

( ilość produktów: 45 )

Doczepiane włosy z serii BASIC dostępne w naszej ofercie są delikatne w dotyku, nie posiadają sztucznego połysku, są zabezpieczone przed plątaniem, a ich łuski układają się w jednym kierunku. Wszystko to zawdzięczają specjalnym technologiom, zastosowanym przy ich produkcji. Włosy z serii BASIC to pasma struktury europejskiej, wyprodukowane z naturalnych składników.

Przedłużanie włosów - keratyna

Włosy z serii BASIC mogą zostać przedłużone kilkoma metodami. Jedną z nich jest metoda keratynowa, która polega na połączeniu bardzo małych pasemek włosów naturalnych z doczepianymi zakończonymi końcówką keratynową. Końcówka ta topi się pod wpływem ciepła oraz zgrzewa. Włosy do przedłużania na keratynę zakładane są metodą zgrzewów, poprzez doklejanie do siebie cieniutkich pasm przy wykorzystaniu ich naturalnego budulca.

Włosy naturalne do przedłużania keratyną - znajdź odcień i długość idealną dla siebie

Delikatne w dotyku, gładkie i lśniące włosy doczepiane w niewidoczny sposób przedłużą lub zagęszczą Twoją fryzurę. W naszej ofercie dostępnych jest 12 kolorów oraz 3 długości dopinek.

Włosy doczepiane na keratynę oferujemy w 3 podstawowych długościach - 40cm, 50cm oraz 60cm.

Pasma o długości 40 cm szczególnie polecane są dla Pań, które dopiero zaczynają swoją przygodę z włosami doczepianymi, chcą spróbować czegoś nowego lub chcą przedłużyć swoje włosy do połowy łopatek.

Pasma 50 cm sięgają mniej więcej do połowy pleców, są wspaniałym wyborem dla zwolenniczek długich, pięknych kosmyków.

Pasma 60 cm - to najdłuższe znajdujące się w naszej ofercie włosy, które sięgają do pasa. Dzięki nim stworzysz absolutnie spektakularną metamorfozę.

Włosy na keratynę - stylizuj, modeluj i ciesz się świetnym efektem

Wybierz odcień dopinek idealnie dopasowany do swoich naturalnych włosów, postaw na upragnioną długość i odmień swoje uczesanie, bez niekończącego się czekania na wzrost włosów. 

Włosy naturalne na keratynę łatwo poddają się stylizacji. Możesz je dowolnie zakręcać, karbować lub prostować. W zależności od sposobu pielęgnacji, możesz cieszyć się pięknymi dopinkami przez 2-6 miesięcy.

 

pixelpixel