Witamy w nowej odsłonie sklepu BestHair
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Włosy naturalne doczepiane na Keratynę MAGIC

( ilość produktów: 34 )

Włosy doczepiane z serii MAGIC dostępne w asortymencie naszego sklepu wykonane są na bazie włosów dziewiczych, poddanych potrójnemu selekcjonowaniu. Jedną z kilku trwałych metod, przy pomocy której z łatwością połączysz pasma z serii MAGIC z naturalnymi kosmykami jest metoda keratynowa. Polega ona na spajaniu bardzo cienkich pasemek włosów naturalnych z doczepami za pomocą keratynowych zgrzewów. Jest to trwała metoda umożliwiająca uzyskanie niewidocznego łączenia, co zapewnia bardzo naturalny, świeży efekt.

Włosy doczepiane naturalne przedłużane metodą keratynową dostępne są w wielu odcieniach - od jasnego blondu po czerń. Szeroki wybór pozwala na bardzo precyzyjny dobór koloru doczepek.

Włosy z serii MAGIC to produkt PREMIUM, który pozwoli Ci na uzyskanie pięknego, bardzo naturalnego efektu, który utrzyma się 10-20 miesięcy!

Włosy naturalne doczepiane metodą keratynową

Zasada działania keratynowej metody doczepiania polega na połączeniu bardzo cienkich pasemek włosów naturalnych z doczepianymi przy wykorzystaniu keratynowych zgrzewów.

Jest to metoda delikatna, jednak wymaga użycia wysokiej temperatury. Z tego względu polecamy ją przede wszystkim do przedłużania i zagęszczania mocnych oraz zdrowych włosów. Jeżeli jesteś posiadaczką bardzo delikatnych, słabych oraz skłonnych do wypadania kosmyków, skonsultuj wybór metody doczepiania z doświadczonym stylistą, który podpowie Ci co będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Przy produkcji pasm z tej kategorii stosujemy oryginalną włoską keratynę - najlepszą na rynku. Łuska keratynowa jest tak cienka i krótka, że większość wagi każdego pasma stanowią same włosy.

Stylizuj, modeluj i ciesz się pięknym efektem!

Doczepiane włosy naturalne metodą keratynową można kręcić i prostować, tak samo jak włosy naturalne. Należy jednak pamiętać, iż włos doczepiony jest włosem martwym, nie posiada nawilżenia od wewnątrz. Z tego względu bardzo istotny jest właściwy dobór kosmetyków i odpowiednie jego nawilżenie.

Dopinane włosy to idealny sposób na spełnienie marzeń wielu kobiet, które nie zostały obdarzone przez naturę naturalnie długimi i gęstymi włosami. Przy pomocy metody keratynowej z powodzeniem zagęścisz oraz przedłużysz kosmyki.

Miłośniczkom długich włosów polecamy pasma doczepiane w dwóch długościach: - 50 oraz 60 cm. W zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać - zagęszczenia czy przedłużenia, zdecyduj się na doczepki o odpowiedniej długości.

pixelpixel