Inne

ilość znalezionych towarów: 9

W tym dziale możesz się zapoznać z naszą ofertą dodatkowych akcesoriów do włosów doczepianych BestHair. Znajdziesz tu kilka niezbędników i przyrządów ułatwiających zabiegi przedłużania i zagęszczania włosów.

Próbniki z pełną gamą odcieni włosów doczepianych BestHair pomogą w doborze najlepszego koloru. Od czerni po platynowy blond ? możesz poczuć ich strukturę i ocenić na żywo wszystkie barwy oferowanych przez nas pasemek. Pozwala to uniknąć pomyłek jeszcze na etapie planowania zmian uczesania.

Szablony ochronią włosy i skórę głowy przed wysoką temperaturą podczas doczepiania pasm na keratynę. Do wyboru masz ochraniacze prostokątne lub okrągłe z podziałką ułatwiającą odmierzanie kosmyków. Nie zapomnieliśmy również o elastycznych osłonkach na palce.

Grzebień ze szpikulcem idealnie rozczesze włosy i pomoże Ci precyzyjnie wydzielić pasma włosów. Jeśli szukasz specjalnej szczotki zaprojektowanej do łagodnego i skutecznego rozczesywania dopinanych kosmyków, znajdziesz ją w dziale: szczotki do włosów doczepianych.

pixelpixelpixel