SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Cążki do zaciskania ringów

( ilość produktów: 8 )

Z profesjonalnymi narzędziami szybciej i precyzyjniej doczepisz włosy do przedłużania. W tej kategorii znajdziesz sprawdzone cążki do zaciskania tulejek i ringów (również w wersji micro i nano). Zapraszamy też po odpowiednio wyprofilowane cążki do formowania keratyny i późniejszego jej usuwania.

Wiemy, że podczas doczepiania włosów spędzisz z nimi naprawdę dużo czasu, dlatego oferowane przez nas cążki są lekkie, poręczne i wygodnie leżą w dłoni. Dzięki zastosowaniu gumowych lub plastikowych uchwytów cążki nie wyślizgują się z rąk, gwarantując pewny chwyt.

Wykonane z solidnych stopów metali mają długą żywotność i zapewniają znakomitą precyzję. Starannie rozplanowane wyżłobienia części pracującej mocno trzymają ringi lub tulejki i nie pozwalają im się przesuwać podczas zaciskania.

Cążki dostępne są w dwóch kategoriach cenowych: ekonomicznej lub profesjonalnej. Bez względu na cenę, wszystkie specjalistyczne narzędzia dostępne w naszym sklepie cechują się wysoką jakością i możesz na nich polegać.

pixelpixel