Włosy naturalne doczepiane Invisible Tape On MAGIC

ilość znalezionych towarów: 33

 

12

Włosy do przedłużania z serii MAGIC to wysokiej jakości pasma doczepiane, które są chętnie wybierane zarówno przez Klientki indywidualne, jak i profesjonalne salony fryzjerskie. Jest to produkt spełniający najwyższe wymagania. Jedną z popularnie wykorzystywanych metod doczepiania pasm z serii MAGIC jest metoda kanapkowa.

Metoda Invisible Tape On jest “młodszą siostrą” metody kanapkowej - Tape On, która jest dobrze znana i uwielbiana przez wiele kobiet. Jest to ulepszony, bardziej dyskretny i maksymalnie naturalny sposób na przedłużenie włosów.

Włosy Tape On Invisible - naturalny efekt i dyskrecja łączeń

Włosy Invisible Tape On, czyli tzw. niewidzialne kanapki, gwarantują dyskrecję łączeń. Przy pomocy tej metody pasma doczepiane są dzięki wykorzystaniu taśm, na których występuje dodatkowa warstwa włosów - pozwala to na uzyskanie bardzo naturalnego, pięknego efektu. Miejsce łączeń doczepek jest praktycznie niewidoczne. Pasma doczepione metodą Invisibile Tape On prezentują się na tyle naturalnie, że wyglądają, jakby wyrastały prosto ze skóry głowy. Jest to bardzo delikatna, bezpieczna, nieobciążająca i nie nadwyrężająca naturalnych kosmyków metoda.

Włosy naturalne doczepiane - 40cm, 50cm, 60cm

W ofercie naszego sklepu znajdziesz włosy doczepiane w 3 długościach - 40cm, 50cm i 60cm.

 

Marzysz o długości do łopatek? Wybierz Invisible Tape On 40 cm. Jest to bardzo popularna wśród kobiet długość włosów. Wiele pań korzysta z niewidzialnych kanapek o długości 40 cm również w celu zagęszczenia naturalnych pasm.

Uwielbiasz długie włosy? Poznaj Invisible Tape On MAGIC 50 cm. Tak długie, piękne, lśniące włosy zdecydowanie będą rzucać się w oczy, nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Jeżeli Twoje naturalne kosmyki są krótkie lub słabe i nie chcesz czekać wielu miesięcy lub nawet lat na uzyskanie upragnionego efektu, doczepiane włosy będą strzałem w dziesiątkę!

Dla miłośniczek bardzo długich włosów oraz spektakularnych metamorfoz polecamy Invisible Tape On 60 cm. Jest to długość sięgająca poniżej linii talii, w której z pewnością będziesz wyglądała oszałamiająco.

Wybierz pasujący odcień pasm doczepianych

Pasma doczepiane z topowej serii MAGIC dostępne są w wielu odcieniach, które możesz z łatwością dopasować do koloru swoich naturalnych włosów. Doczepki możesz dowolnie stylizować - dozwolone jest ich kręcenie czy prostowanie. Pamiętaj jednak, aby zadbać o odpowiednią pielęgnację włosów doczepianych, które właściwie zadbane prezentują się pięknie 10-20 miesięcy!

pixelpixelpixel