Włosy naturalne doczepiane na Nanoringi BASIC

ilość znalezionych towarów: 18

Pasma doczepiane z serii BASIC dostępne w naszym sklepie BestHair to włosy struktury europejskiej wyprodukowane z naturalnych składników. 

Przy produkcji pasm z serii BASIC zostały zastosowane liczne technologie, dzięki którym włosy zabezpieczone są przed plątaniem, nie są szorstkie, są delikatne, miękkie w dotyku oraz nie posiadają sztucznego połysku. Poddane drobiazgowej selekcji pasma naszych doczepek mają łuski ułożone w jedną stronę, czyli dokładnie tak, jak w przypadku Twoich biologicznych włosów. Żywotność pasm serii BASIC wynosi 2-6 miesięcy.

Doczepianie włosów - metoda na Nanoringi

Doczepianie pasm przy użyciu metody nanoringów opiera się na łączeniu bardzo małych pasemek włosów naturalnych z doczepkami przy użyciu minimalistycznych, małych obrączek. Jest to małoinwazyjna, bardzo delikatna metoda, przy pomocy której z łatwością przedłużysz lub zagęścisz włosy. Efekt uzyskany przy pomocy tej metody jest bardzo naturalny. W odróżnieniu od mikroringów wersja nano jest zdecydowanie mniejsza i lżejsza. Dzięki temu nanoringi mogą być z powodzeniem stosowane do słabszych włosów.

Nanoringi Light wykorzystują bardzo lekki, elastyczny, silikonowy prążek. Pasma łączone są za pomocą specjalnego szydełka, po czym zaciskane są cążkami fryzjerskimi.

Przy zagęszczaniu lub przedłużaniu włosów metodą nanoringów nie stosuje się wysokiej temperatury, zgrzewów ani agresywnych substancji chemicznych. Czas trwania zabiegu przedłużania pasm tą metodą wynosi zwykle około 3 godzin.

Nanoringi włosy doczepiane idealne dla każdego

W kategorii tej znajdziesz doczepki z serii BASIC w 9 kolorach, w 2 długościach - 40cm, 50cm oraz w 2 gramaturach.

Jeśli myślisz o przedłużeniu włosów, ale obawiasz się o kondycję swoich naturalnych kosmyków, doczepy włosów na nanoringi będą strzałem w dziesiątkę. Nanoringi ze względu na bardzo niską inwazyjność sprawdzą się do każdego rodzaju włosów, nawet jeśli Twoje biologiczne pasma są osłabione i łamliwe.

Nasze doczepiane włosy na nanoringi dostępne są w wielu popularnych odcieniach. Mogą one posłużyć zarówno do przedłużenia, jak i dodania objętości Twojej fryzurze. Wybierz jedną z dwóch długości (40 cm, 50 cm), w zależności od efektu, jaki chcesz osiągnąć. Najkrótsze pasma sięgną Ci do łopatek, a najdłuższe poniżej linii talii. Możesz je też swobodnie ściąć.

Nasze dopinane włosy łatwo poddają się zabiegom fryzjerskim - kręceniu loków, tworzeniu fal czy prostowaniu. Pozostaw je proste, aby uzyskać efekt pięknie lejących się, długich pasm lub wystylizuj tak, jak lubisz!

pixelpixelpixel