Włosy naturalne doczepiane na Nanoringi BASIC

ilość znalezionych towarów: 18

Włosy na Nanoringi Basic

Jeśli myślisz o przedłużeniu włosów, ale obawiasz się o kondycję swoich kosmyków, doczepki na nanoringi będą strzałem w dziesiątkę. Ta wyjątkowo delikatna metoda sprawdzi się do każdego rodzaju włosów, nawet jeśli Twoje biologiczne pasma są osłabione i łamliwe.

Włosy doczepiane na nanoringi nie wymagają stosowania środków chemicznych ani wykonywania zgrzewów. Metoda polega na doczepieniu niedużego, lekkiego pasma za pomocą cieniusieńkiej obrączki, zaciśniętej specjalnym fryzjerskim narzędziem. W odróżnieniu od mikroringów wersja nano jest zdecydowanie mniejsza i lżejsza. Dzięki temu nanoringi mogą być z powodzeniem stosowane do słabszych włosów.

Nasze naturalne włosy doczepiane na nanoringi dostępne są w wielu popularnych odcieniach. Możesz je też ufarbować na swój kolor, aby go ujednolicić.

Poddane drobiazgowej selekcji pasma naszych doczepek mają łuski ułożone w jedną stronę, czyli dokładnie tak, jak w przypadku Twoich biologicznych włosów. Zabezpieczyliśmy je też przed plątaniem, nie mają sztucznego połysku ani efektu szorstkości. Są miękkie, delikatne i gładkie w dotyku.

Naturalne włosy doczepiane mogą Ci posłużyć zarówno do przedłużenia, jak i dodania objętości Twojej fryzurze. Wybierz jedną z dwóch długości (40 cm, 50 cm), w zależności od efektu, jaki chcesz osiągnąć. Najkrótsze sięgną Ci do łopatek, a najdłuższe aż do pasa. Możesz je też swobodnie ciąć.

Pozostaw je proste, aby uzyskać efekt pięknie lejących się długich pasm lub wystylizuj tak, jak lubisz. Nasze włosy doczepiane na nanoringi łatwo poddają się zabiegom fryzjerskim: kręceniu loków, tworzeniu fal czy prostowaniu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixel