SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Włosy doczepiane europejskie na Microringi/Tulejki BASIC 40CM 0,6G

( ilość produktów: 12 )

Marzysz o pięknych, zdrowo wyglądających włosach, ale natura nie obdarzyła Cię gęstymi, pięknymi, naturalnymi kosmykami? Dodaj swojej fryzurze objętości i zyskaj mocne, pełne zdrowego blasku włosy przy pomocy pasm doczepianych. 

Włosy na mikroringi/tulejki 40 cm, 0,6g

W tej kategorii znajdziesz pasma doczepiane z serii BASIC na microringi o długości 40 cm, gramaturze 0,6g w 12 odcieniach. Włosy doczepiane o długości 40 cm świetnie sprawdzą się zarówno do przedłużenia, jak i zagęszczenia włosów naturalnych. Pasma te sięgają mniej więcej do łopatek. Jest to modna, wygodna i bardzo chętnie wybierana przez kobiety w różnym wieku długość włosów.

Metoda zakładania na tulejki lub mikropierścienie gwarantuje znakomite trzymanie. Piękny, naturalny efekt uzyskany przy pomocy doczepek z serii BASIC utrzymuje się przy odpowiedniej pielęgnacji od 2 do 6 miesięcy. Włosy doczepiane z serii BASIC dostępne w ofercie naszego sklepu BestHair to pasma struktury europejskiej wyprodukowane z naturalnych składników. Pamiętaj, iż włos doczepiany jest włosem martwym - wymaga odpowiedniego nawilżenia. Stosuj dobrej jakości odżywki i maski zalecane przez producenta, aby możliwie jak najbardziej wydłużyć czas, w którym doczepki będą się dobrze prezentować.

Przedłużanie włosów na ringi - delikatna metoda doczepiania

Doczepianie włosów przy pomocy microringów/ tulejek opiera się na połączeniu dopinek z pasmami naturalnymi przy pomocy praktycznie niewidocznych tulejek. Jest to delikatna, niewymagająca wykorzystania silnych środków chemicznych ani wysokiej temperatury metoda.

Dopinane włosy można modelować tak, jak swoje naturalne kosmyki. Możesz je kręcić lub prostować i cieszyć się piękną fryzurą o jakiej marzysz.

Włosy doczepiane na ringi stanowią odpowiedni wybór również dla kobiet, które prowadzą aktywny tryb życia. Pasma doczepiane na microringi/tulejki sprawdzą się w czasie uprawiania sportów. Jest to sposób doczepiania włosów odpowiedni również dla przetłuszczających się kosmyków.

Odcień tulejki należy dobrać do koloru włosów, co pozwoli na stworzenie niewidocznego łączenia.

pixelpixel