Włosy doczepiane europejskie Clip In BASIC 40CM 70G

ilość znalezionych towarów: 16

Włosy doczepiane Clip In to idealny wybór na specjalne okazje. Chcesz przedłużyć lub zagęścić swoje kosmyki na ślub, wesele czy ważny event? Świetnie trafiłaś! W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości włosy doczepiane Clip In o długości 40 cm, gramaturze 70 g w 9 odcieniach, które z powodzeniem dobierzesz do swoich naturalnych kosmyków. 

Włosy Clip In 40 cm

Pasma o długości 40 cm stanowią idealny wybór nie tylko do przedłużania, ale również do zagęszczania naturalnych kosmyków. Włosy do łopatek to bardzo wygodny, modny wybór, który cieszy się ogromną popularnością - jest to pewnego rodzaju kompromis pomiędzy pięknymi, bajecznie długimi włosami, a komfortem i wygodą.

Włosy naturalne Clip In

Znajdujące się w naszej ofercie włosy Clip In są gładkie, pozbawione nadmiernego świecenia oraz szorstkości, a ich łuski ułożone są tak jak w naturalnych włosach - w jedną stronę. Przy wykorzystaniu włosów Clip In w kilka chwil uzyskasz świetny, bardzo naturalny efekt przedłużenia lub zagęszczenia włosów.

Metoda Clip In jest bardzo prosta i polega na doczepieniu kosmyków do Twoich biologicznych włosów przy wykorzystaniu specjalnych klipsów. Pasma Clip In, jak wszystkie inne doczepki znajdujące się w naszej ofercie zalecamy zakładać jedynie u doświadczonych stylistów.

Dopinane włosy, możesz traktować tak, jak swoje naturalne - dozwolone jest ich modelowanie, kręcenie czy prostowanie.

Pasma Clip In należy zdjąć przed snem. Nie jest to produkt jednorazowy, doczepki te możesz wykorzystać ponownie wtedy, gdy będziesz miała na to ochotę. Jeżeli będziesz dbała o pasma i traktowała je zgodnie z zaleceniami producenta, to posłużą Ci 2-6 miesięcy.

Dobierz odpowiedni kolor oraz gęstość pasm

Wybierając doczepiane włosy Clip In weź pod uwagę zarówno kolor naturalnych kosmyków, jak również ich gęstość oraz efekt, jaki pragniesz uzyskać. Dla posiadaczek bardzo gęstych włosów świetnym wyborem będą pasma o wysokiej gramaturze, a właścicielkom delikatnych, łamliwych włosów polecane są doczepy o stosunkowo niewielkiej gramaturze.

pixelpixelpixel