Włosy naturalne doczepiane Tape On Kanapki MAGIC

ilość znalezionych towarów: 33

12

Pragniesz stworzyć fryzurę klasy premium? Z powodzeniem dokonasz tego z pomocą włosów doczepianych z serii MAGIC dostępnych w naszym sklepie. To topowe produkty najwyższej jakości, stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach, które umożliwią Ci stworzenie pięknej, zjawiskowej i bardzo naturalnej fryzury. Są to pasma produkowane na bazie włosów dziewiczych.

Doczepiane włosy naturalne Tape On - bezpieczna i delikatna metoda przedłużania

Metoda kanapkowa jest bezpiecznym i delikatnym sposobem na przedłużenie lub zagęszczenie naturalnych kosmyków. Włosy doczepiane Tape On nie obciążają zbyt mocno pasm naturalnych, stanowią zatem idealny wybór nie tylko dla posiadaczek zdrowych, grubych, ale również cienkich, delikatnych oraz osłabionych włosów. Przy pomocy włosów doczepianych Tape On stworzysz efektowne uczesanie, nie ryzykując przy tym uszkodzenia naturalnych pasm. Tape On to również minimalny czas zabiegu.

Ścinaj, prostuj, kręć dowolnie! Włosy doczepiane MAGIC Tape On możesz śmiało stylizować w taki sposób w jaki lubisz - analogicznie do pasm naturalnych. Specjalna technologia obróbki chemicznej oraz termicznej zapewnia znakomite właściwości oraz trwałość każdego włosa z serii MAGIC. Pozwala to na zachowanie świetnego wyglądu fryzury, nawet po licznych myciach oraz zabiegach fryzjerskich.

Włosy naturalne doczepiane - 40, 50 i 60 cm

Doczepiane włosy z serii MAGIC dostępne w ofercie naszego sklepu BestHair znajdziesz w najpopularniejszych słowiańskich odcieniach - od jasnego, platynowego blondu przez brązy po czerń. Pasma doczepiane dostępne są w naszym sklepie w trzech długościach - 40, 50 i 60 cm.

W zależności od tego na jakim efekcie Ci zależy, dobierz odpowiednią długość włosów doczepianych. Dużą popularnością cieszą się doczepki 40 cm (o długości do łopatek). Jest to produkt wybierany nie tylko do przedłużania, ale często również do zagęszczania włosów. Dla fanek długich kosmyków świetnie sprawdzą się pasma 50 cm, a spektakularną metamorfozę uzyskasz dzięki włosom 60 cm, sięgającym do talii.

Włosy doczepiane naturalne Tape On z serii MAGIC to synonim nie tylko świetnej jakości, ale również fenomenalnej żywotności, która przy odpowiedniej pielęgnacji pozwala na cieszenie się z pięknego efektu nawet do 20 miesięcy! To znacznie dłużej niż w przypadku podstawowych linii doczepek z serii BASIC.

pixelpixelpixel