SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Włosy doczepiane słowiańskie Invisible Tape On MAGIC 40CM 50G

( ilość produktów: 11 )

Doczepiane włosy z serii MAGIC to najwyższej jakości pasma chętnie wybierane przez Klientki indywidualne oraz profesjonalne salony fryzjerskie. Metoda Invisible Tape On to jedna z najpopularniejszych metod dopinania włosów z serii MAGIC.

Włosy Invisible Tape On (tzw. niewidzialne kanapki) doczepiane są dzięki wykorzystaniu taśm. Jest to metoda różniąca się od Tape On tym, iż na taśmach występuje dodatkowa warstwa włosów, co gwarantuje dyskrecję łączeń oraz sprawia, iż efekt jest bardzo naturalny. Miejsce łączenia doczepionych pasm jest praktycznie niewidoczne, a same doczepki prezentują się tak, jakby wyrastały ze skóry głowy. 

Włosy Tape On Invisible - 40cm, 50g

W kategorii tej znajdziesz włosy doczepiane o długości 40cm, gramaturze 50g w 11 odcieniach - od platynowego blondu po czarny. Długość 40cm stanowi idealny wybór zarówno do przedłużania, jak i zagęszczania włosów. To najchętniej wybierana długość przez większość kobiet, które marzą o pięknych, lśniących kosmykach do ramion lub łopatek. Jest to kompromis między długimi, świetnie wyglądającymi włosami, a wygodą! Rozpuszczone pasma prezentują się zjawiskowo, a wskazana długość pozwala na ich swobodne upinanie.

Delikatne i bezpieczne doczepianie włosów

Jest to delikatna i bezpieczna metoda, która nie obciąża i nie nadwyręża naturalnych kosmyków. Doczepki możesz dowolnie stylizować i modelować - dozwolone jest ich prostowanie czy kręcenie.

Nie zapomnij jednak o dobraniu odpowiedniej pielęgnacji do włosów doczepianych. Stosowanie się do zaleceń oraz wybieranie właściwie dopasowanych kosmetyków pozwala na maksymalne wydłużenie czasu idealnie prezentujących się pasm, których żywotność może wynosić nawet do 20 miesięcy!

pixelpixel