Włosy doczepiane słowiańskie Ringi/Tulejki MAGIC 50CM 0,8G

ilość znalezionych towarów: 12

W tej kategorii znajdziesz pasma doczepiane na Ringi/Tulejki o długości 50cm, gramaturze 0,8g w 12 odcieniach należące do niezwykłej, profesjonalnej serii MAGIC - wyjątkowych, wysokiej jakości pasm, spełniających oczekiwania nie tylko wymagających Klientów, ale również stylistów oraz profesjonalnych salonów fryzjerskich.

Włosy doczepiane naturalne na ringi/tulejki

Doczepiane włosy o długości 50 cm, sięgające średnio do linii talii, będą idealnym wyborem dla każdej miłośniczki długich włosów. Taka długość pozwala na uzyskanie spektakularnej metamorfozy, a efekt ostateczny uzyskany przy wykorzystaniu pasm z serii MAGIC jest bardzo naturalny. Przy pomocy tej metody z powodzeniem przedłużysz lub zagęścisz włosy. Odpowiednio pielęgnowane włosy z serii MAGIC utrzymują świeży, piękny wygląd od 10 do 20 miesięcy, a Ty zyskujesz satysfakcję i pewność siebie!

Przedłużanie włosów przy wykorzystaniu ringów/tulejek polega na łączeniu pasm naturalnych z włosami doczepianymi przy użyciu bardzo cienkich, właściwie niewidocznych tulejek z pomocą cążek fryzjerskich. Jest to metoda dopinania, która pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego efektu.

Bez wysokiej temperatury i silnych środków chemicznych

Metoda na ringi/tulejki jest bardzo delikatna - nie wykorzystuje szkodliwych czynników, takich jak wysoka temperatura czy agresywne środki chemiczne.

To o czym należy pamiętać decydując się na przedłużenie włosów tą metodą to odpowiednie dobranie ringów, uwzględniając ich rodzaj, kolor czy rozmiar oraz strukturę i rodzaj włosów.

Dopinane włosy możesz stylizować tak, jak pasma naturalne - możesz je prostować i kręcić, dzięki czemu możesz uzyskać przy ich pomocy piękną taflę gładkich lśniących włosów lub objętościowych loków! Możesz sam zdecydować jaka fryzura będzie dla Ciebie lepszym wyborem na daną okazję.

pixelpixelpixel