Włosy naturalne doczepiane Kucyki Kitki BASIC

ilość znalezionych towarów: 48
12

Kucyki kitki naturalne doczepiane BASIC

 

Wykonany z naturalnych włosów kucyk dostępny w różnych długościach i aż kilkunastu odcieniach. Idealny na co dzień i specjalne okazje, zapewni metamorfozę fryzury w ciągu zaledwie kilku minut.

 

Wyjątkowa jakość, naturalny efekt

 

Wszystkie kucyki dostępne w ofercie Besthair zostały wykonane ze starannie wyselekcjonowanych włosów doczepianych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować jedyne w swoim rodzaju doczepy, łączące znakomitą jakość z atrakcyjną ceną. Kitki są dokładnie takie, o jakich marzysz – gładkie, lśniące i delikatne. Jeśli będziesz właściwie pielęgnować kitkę, posłuży Ci nawet do 6 miesięcy.

 

Wybierz kucyk, idealnie dostosowany do swoich potrzeb

 

Wybierając kucyk, który idealnie spełni Twoje potrzeby, weź pod uwagę nie tylko odcień naturalnych włosów, ale także preferowaną długość kitki. W ofercie sklepu:

Kucyki doczepiane europejskie BASIC o długości 40, 50 i 60 cm są dostępne aż w 16 odcieniach – od jasnego blondu aż do głęboką czerń.

Nie wiesz, jaki kolor kucyka będzie najbardziej pasował do Twojego koloru włosów? Poproś o pomoc pracownika Besthair, kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie.

 

Jak połączyć doczepiany kucyk z naturalnymi włosami?

 

Połączenie kucyka z naturalnymi włosami jest banalnie proste. Wystarczy spiąć naturalne pasma gumką i przyczepić do niej niewielki grzebyczek doczepianego kucyka. Aby „zamaskować” łączenie, owiń je cienkim pasemkiem włosów.

 

Gdzie kupić doczepiany kucyk wykonany z najlepszej jakości włosów doczepianych? 

 

Doczepianą kitkę znajdziesz zarówno w naszym sklepie stacjonarnym znajdującym się przy ulicy Więckowskiego 79 w Łodzi, jak również w naszym sklepie internetowym. Zapoznaj się z szerokim asortymentem i wybierz produkt idealny do własnych potrzeb.

pixelpixelpixel