Witamy w nowej odsłonie sklepu BestHair
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Keratyna do formowania łączeń

( ilość produktów: 8 )

W tym miejscu znajdziesz keratynę do formowania łączeń na odnawianych pasmach. To 100% keratyny, czyli naturalnego budulca włosów. Dzięki znakomitym właściwościom plastycznym podatna jest na pracę z pistoletem lub zgrzewarką.

Leciutkie zgrzewy keratynowe spajają włosy doczepiane z Twoimi biologicznymi pasmami. Pozwalają w niewidoczny sposób zagęścić je i przedłużyć.

W zależności od tempa wzrostu Twoich naturalnych pasm, najczęściej w ciągu od 1 do 3 miesięcy, włosy do przedłużania na keratynę należy zdjąć, zregenerować i doczepić bliżej skóry głowy. Keratyna posłuży do ponownego doczepienia pasm, abyś mogła z nich korzystać przez kolejne miesiące.

W sklepie BestHair oferujemy keratynę do doczepiania włosów w formie granulek lub pałek. Granulki keratynowe świetnie sprawdzą się do pracy ze zgrzewarką i hot potem. 10-centymetrowe pałki keratynowe będą odpowiednie do doczepiania pasm za pomocą pistoletu.

Keratyna dostępna jest w kilku kolorach - inspirowanych podstawowymi odcieniami włosów (czarny, brąz, blond) lub transparentnym.

pixelpixel