Włosy doczepiane europejskie na Microringi/Tulejki BASIC 50CM 0,5G

ilość znalezionych towarów: 12

Od zawsze marzą Ci się długie, piękne włosy oraz fryzura pełna objętości? Włosy doczepiane na microringi pozwolą Ci na stworzenie idealnego uczesania. Pasma z serii BASIC przy odpowiedniej pielęgnacji świetnie się prezentują aż do 6 miesięcy. Pamiętaj, iż włos doczepiany jest włosem martwym - wymaga odpowiedniego nawilżenia - dlatego tak ważny jest właściwy dobór kosmetyków.

Włosy na Mikroringi 50 cm, 0,5g

W tej kategorii znajdziesz włosy doczepiane na Microringi/Tulejki o długości 50 cm, gramaturze 0,5g w 12 odcieniach. Włosy o długości 50 cm sięgają mniej więcej do linii talii. Jest to bardzo kobieca długość dająca szerokie możliwości stylizacyjne.

Włosy dostępne w naszej ofercie są przyjemne w dotyku, pozbawione szorstkości i nadmiernego świecenia. Dodatkowo - są one zabezpieczone przed plątaniem, a łuski ułożone są w jednym kierunku. Są to włosy łatwo poddające się stylizacji, kręceniu i prostowaniu, możesz je też śmiało ściąć na wymarzoną długość.

Kolor tulejki należy odpowiednio dopasować do odcienia kosmyków, dzięki czemu stworzysz niewidoczne, bardzo dyskretne łączenie.

Przedłużanie włosów na ringi - trwały sposób doczepiania

Doczepianie włosów metodą mikroringów opiera się na połączeniu dopinek z naturalnymi pasmami przy wykorzystaniu praktycznie niewidocznych tulejek. Ringi do przedłużania trwale trzymają się na pasmach. Bez obaw możesz uprawiać z nimi sporty. Jest to dyskretna i bardzo wygodna metoda doczepiania.

Doczepiane włosy z serii BASIC znajdujące się w asortymencie naszego sklepu BestHair są struktury europejskiej wyprodukowane z naturalnych składników.

Przedłużanie włosów na mikroringi jest bardzo delikatną dla włosów naturalnych metodą doczepiania, która nie wymaga wykorzystania wysokiej temperatury ani silnych środków chemicznych. Pasma znajdujące się w tej kategorii świetnie sprawdzą się nie tylko do przedłużenia, ale również do zagęszczenia włosów naturalnych.

pixelpixelpixel