Włosy doczepiane słowiańskie Mini Bondes Flat MAGIC 50CM 0,8G

ilość znalezionych towarów: 12

W kategorii tej znajdziesz włosy doczepiane na ultradźwięki o długości 50 cm, gramaturze 0,8g w 12 odcieniach. Pasma 50 cm stanowią idealny wybór dla miłośniczek długich włosów, sięgających do linii talii. Włosy z serii MAGIC to wysokiej jakości produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientek. Wysokiej jakości dopinki, odpowiednio dobrana pielęgnacja oraz profesjonalne doczepienie pozwalają na utrzymanie spektakularnego efektu do 20 miesięcy!

Doczepiane włosy naturalne na Ultradźwięki Flat

Metoda na ultradźwięki z płaską końcówką Flat to trwały sposób na przedłużenie włosów, wykorzystujący mikroprocesor, który emituje fale ultradźwiękowe. Jest to idealny sposób zarówno na przedłużenie, jak i zagęszczenie włosów.

Pasma na ultradźwięki dopinane są w delikatny dla naturalnych włosów sposób - bez użycia wysokiej temperatury. Jest to bardzo dyskretna metoda - łączenia włosów naturalnych z dopinkami są jednymi z najmniej widocznych ze wszystkich metod doczepiania.

Doczepiane włosy z serii MAGIC można bez obaw kręcić oraz prostować - stylizowanie jest w pełni dozwolone. Pasma przedłużone tą metodą posiadają plastyczne łączenia - są one właściwie niewyczuwalne.

pixelpixel