Witamy w nowej odsłonie sklepu BestHair
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Włosy naturalne doczepiane Mini Bondes Flat MAGIC

( ilość produktów: 34 )

Marzysz o pięknych, długich, gęstych włosach? Zależy Ci na naturalnym, w pełni profesjonalnym efekcie? Włosy doczepiane z serii MAGIC zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientkach. Jest to topowy produkt, który spełnia najwyższe wymagania i jest chętnie wybierany nie tylko przez nasze Klientki, ale również przez profesjonalne salony fryzjerskie. Wysokiej jakości dopinki, odpowiednie, profesjonalne doczepienie oraz właściwa pielęgnacja pozwolą na utrzymanie pięknego efektu nawet do 20 miesięcy! Jednym z trwałych sposobów na przedłużenie kosmyków jest metoda Mini Bondes Flat.

 

Na czym polega przedłużanie włosów metodą Mini Bondes Flat?

Jest to sposób doczepiania pasm wykorzystujący keratynę. Poprzez działanie wysokiej temperatury emitowanej przez fryzjerską zgrzewarkę umieszczona na zakończeniach doczepów kreatyna ulega zmiękczeniu, a pasemka doczepów i naturalnych włosów zespalają się ze sobą. Keratynowe zgrzewy są płaskie i bardzo małe, co zapewnia niewidoczne łączenia i w pełni naturalny efekt.

Przy wykorzystaniu metody Mini Bondes Flat możesz zarówno przedłużyć, jak i zagęścić włosy. Połączenia są bardzo dyskretne i idealnie zlewają się z naturalnymi kosmykami. Czas trwania zabiegu doczepiania pasm tą metodą w zależności od liczby dopinek oraz spodziewanego efektu wynosi średnio od 3 do 5 godzin.

 

Bardzo naturalny efekt i szerokie możliwości stylizacyjne

Doczepiane włosy z serii MAGIC metodą Mini Bondes Flat można dowolnie stylizować — dozwolone jest ich kręcenie czy prostowanie. Dodatkowo przedłużone w ten sposób włosy mają plastyczne łączenia, które są właściwie niewyczuwalne — daje to praktycznie nieograniczone możliwości stylizacyjne!

Zastanawiasz się, ile pasm pozwoli Ci na przedłużenie, a ile na zagęszczenie włosów? To, ile pasemek wykorzysta fryzjer to kwestia indywidualna, zależna m.in. od gęstości naturalnych włosów, objętości głowy, czy preferowanego efektu.

Biorąc pod uwagę uśrednione wartości, aby uzyskać efekt przedłużenia, konieczne będzie wykorzystanie ok. 140-180 pasemek. Jeżeli zależy Ci na efekcie zagęszczenia, będzie to około 80-120 pasm.

Wybierz odcień pasm doczepianych, który będzie idealnie komponować się z naturalnymi kosmykami oraz jedną z trzech dostępnych przy tej metodzie długości - 40, 50 lub 60 cm oraz uzyskaj piękny efekt przedłużonych włosów.

pixelpixel