SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Włosy doczepiane europejskie Tape On BASIC 60CM 80G

( ilość produktów: 10 )

W tej kategorii znajdziesz pasma z serii BASIC o długości 60 cm, gramaturze 80g w 10 odcieniach do dopinania metodą Tape On. Dzięki włosom o długości 60 cm dokonasz zjawiskowej metamorfozy, a uzyskana fryzura sięgająca aż do pasa będzie prezentować się bardzo naturalnie i świeżo.

Doczepiane włosy na kanapki 60 cm 80g

Włosy doczepiane dostępne w naszej ofercie są podatne na stylizacje, modelowanie, tworzenie fal, loków, a także prostowanie. Starannie wyselekcjonowane, odpowiednio zabezpieczone przed plątaniem włosy idealnie sprawdzą się zarówno do zagęszczania, jak i przedłużania naturalnych kosmyków. Włosy Tape On dopinane są przy pomocy silikonowej taśmy. Pasma są delikatne, miłe w dotyku oraz prezentują się bardzo naturalnie. Nie posiadają sztucznego połysku, a ich łuski ułożone są w jednym kierunku.

Metoda Tape On jest mało inwazyjna i bardzo delikatna, a w trakcie dopinania nie wykorzystuje się wysokiej temperatury ani silnych substancji chemicznych. Wszystko to sprawia, iż jest to produkt odpowiedni dla każdego rodzaju włosów. Wyjątkowa delikatność sprawia, że pasma te sprawdzą się nie tylko u posiadaczek zdrowych, silnych, ale także cienkich i słabych kosmyków.

Włosy Tape On z serii BASIC produkowane są z naturalnych składników, a ich żywotność wynosi od 2 do 6 miesięcy.

pixelpixel