Włosy doczepiane słowiańskie Tape On MAGIC 50CM 60G

ilość znalezionych towarów: 11

Włosy kanapki Tape On Magic 50cm 60g

Długie pasma idealnie gładkich, pełnych blasku włosów czy zjawiskowe loki do stylizacji na wielkie wyjścia? Włosy doczepiane Tape On z serii Magic pozwolą Ci stworzyć pełne wyrazu uczesanie na wiele okazji. Długość 50 cm sięgnie do połowy pleców i świetnie się sprawdzi do zaplecenia warkoczy, upięcia końskiego ogona, koka lub puszczenia luźno.

Włosy do przedłużania Magic cechują się znacznie większą żywotnością (minimalnie 10 miesięcy) niż w przypadku podstawowych serii. W zależności od sposobu pielęgnacji możesz się nimi cieszyć nawet do 20 miesięcy. Swoją trwałość zawdzięczają starannej, trzystopniowej selekcji i sprawdzonym technologiom przygotowania BestHair.

Miękkie w dotyku, bez efektu szorstkości i nadmiernego połysku – nasze włosy doczepiane wyglądają naturalnie, zdrowo i świeżo przez cały okres użytkowania. Możesz je dowolnie stylizować i poddawać zabiegom fryzjerskim. Są podatne na farbowanie, cięcie, prostowanie i kręcenie mocnych loków lub delikatnych fal.

Wysokiej jakości pasma włosów do przedłużania Magic sprawdzą się znakomicie do metody kanapkowej. Doczepy łączy się tu za pomocą leciutkich, niewidocznych silikonowych taśm, które umieszczone blisko skóry głowy zapewniają efekt zagęszczenia i przedłużenia biologicznych włosów. To jedna z najszybszych i najłagodniejszych metod przedłużania włosów.

W miarę upływu czasu i naturalnego wzrostu kosmyków, włosy do przedłużania odpina się i ponownie przytwierdza bliżej skóry głowy. W sklepie BestHair znajdziesz profesjonalne taśmy Tape On, dzięki którym możesz ponownie użyć tych samych doczepek.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixelpixel