SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Włosy naturalne doczepiane Nanoringi Light MAGIC

( ilość produktów: 10 )

Włosy doczepiane z serii MAGIC to topowy produkt klasy PREMIUM, który idealnie sprawdzi się zarówno do przedłużania, jak i zagęszczania naturalnych kosmyków. Jest to produkt doceniany nie tylko przez wymagające Klientki, ale również przez profesjonalne salony fryzjerskie. Jednym z kilku sposobów na doczepianie pasm z serii MAGIC jest metoda na nano ringi w wersji light, która jest stosunkowo nowym na naszym rynku sposobem na przedłużanie włosów.

Na czym polega metoda nanoringów light?

Doczepianie włosów metodą nanoringów polega na łączeniu malutkich pasemek naturalnych włosów z dopinanymi. Wykorzystuje się do tego celu specjalne, malutkie, minimalistyczne obrączki - nano pierścienie. Nanoringi w wersji Light posiadają bardzo elastyczny, lekki, silikonowy prążek, który zastępuje tradycyjny metalowy drucik. Pasma łączone są ze sobą przy użyciu specjalnego szydełka, a następnie zaciskane cążkami fryzjerskimi. Jest to bardzo delikatna, małoinwazyjna metoda doczepiania włosów, a uzyskany efekt bardzo naturalny.

Przy przedłużaniu lub zagęszczaniu kosmyków w taki sposób nie jest wykorzystywana wysoka temperatura ani silne, agresywne substancje chemiczne. Doczepianie włosów tą metodą należy wykonać u doświadczonego stylisty. Czas trwania takiego zabiegu uzależniony jest od wielu czynników i wynosi średnio około 3 godziny.

Ile pasemek potrzeba do zagęszczenia, a ile do przedłużenia włosów?

Zastanawiasz się jaka ilość pasemek będzie konieczna do uzyskania upragnionego efektu? Jeżeli zależy Ci na przedłużeniu włosów, będziesz potrzebować około 140-180 pasemek. W przypadku zagęszczania kosmyków ilość ta zmniejsza się zazwyczaj do 80-120 pasemek.

W zależności od tego, na jakim efekcie Ci zależy, możesz zdecydować się na doczepiane włosy o długości 40cm, 50cm lub 60cm. Pasma o długości 40 cm sięgają do łopatek. Idealnie sprawdzą się nie tylko do przedłużania, ale również do zagęszczania naturalnych kosmyków. Dla kobiet, które uwielbiają długie włosy polecane są szczególnie pasma o długości 50 lub 60 cm, które w zależności od wzrostu będą sięgać średnio do linii talii.

Metoda na nanoringi dla kogo?

Nanoringi z uwagi na swoją niską inwazyjność będą idealnym wyborem właściwie dla każdego. Świetnie sprawdzą się u osób, które mają delikatne, cienkie, łamliwe i skłonne do wypadania włosy, a także dla kobiet, które poszukują możliwie delikatnej i mało obciążającej metody doczepiania pasm.

Profesjonalnie doczepione włosy z serii MAGIC przy stosowaniu odpowiedniej pielęgnacji posiadają żywotność od 10, do nawet 20 miesięcy! Wybierz odcień idealny dla siebie spośród różnych odcieni blondu, brązu oraz czerni i ciesz się pięknym, bardzo naturalnym efektem.

pixelpixel