Włosy doczepiane europejskie Clip In BASIC 60CM 140G

ilość znalezionych towarów: 16

Marzysz o pięknych, długich włosach do pasa? Chcesz w dniu swojego ślubu, ważnego jubileuszu czy eventu zachwycać idealną fryzurą? Doczepki 60 cm pozwolą Ci na stworzenie bajecznej fryzury o długości aż do pasa! Dzięki pasmom doczepianym Clip In możesz w łatwy sposób odmienić swój wygląd na jeden wieczór.

Włosy Clip In naturalne 60 cm pozwalają na znaczne urozmaicenie wyglądu - jednego dnia możesz cieszyć się wygodną fryzurą do ramion, a drugiego zachwycać włosami do pasa. Jest to idealny sposób na stworzenie wymarzonej fryzury na konkretną okazję. Włosy doczepiane Clip In zalecamy zakładać u specjalisty. Starannie wyselekcjonowane, gładkie i delikatne włosy do przedłużania BestHair posłużą Ci od 2 do nawet 6 miesięcy.

Włosy Clip In 60 cm 140 g

W tej kategorii znajdziesz doczepiane włosy z serii BASIC o długości 60 cm, gramaturze 140 g w 9 odcieniach. Taka długość - w zależności od wzrostu - sięga mniej więcej do pasa. Dopasuj odcień doczepek do koloru swoich naturalnych włosów oraz ciesz się niezwykle naturalnym efektem. Włosy dostępne w tej kategorii dzięki dużej gramaturze nie tylko wydłużą, ale też dodadzą fryzurze fenomenalne objętości. Clip In stanowi bardzo prostą metodę zagęszczania lub przedłużania włosów, polegającą na doczepianiu pasm do naturalnych włosów przy wykorzystaniu specjalnych klipsów.

Naturalne włosy Clip In 60cm możesz dowolnie modelować - w zależności od potrzeb możesz je kręcić lub prostować. Włosy o długości do pasa pozostawiają wiele możliwości stylizacyjnych. Same w sobie rozpuszczone prezentują się niezwykle efektownie i kobieco. Przy ich pomocy stworzysz również piękne upięcia.

Włosy naturalne Clip In 60cm

Włosy Clip In stanowią idealny wybór dla każdej kobiety, która chce na daną okazję cieszyć się pięknymi, długimi włosami. Z powodzeniem możesz przetańczyć w nich całą noc, pamiętaj jednak, aby zdjąć doczepione pasma przed snem - nie jest to trwała metoda przedłużania! Pasma możesz wykorzystać kilka razy - nie jest to produkt jednorazowy.

Efekt uzyskany przy pomocy pasm Clip In jest bardzo naturalny. Doczepki Clip In znajdujące się w naszej ofercie są przyjemne w dotyku, gładkie, pozbawione szorstkości oraz nadmiernego świecenia.

pixelpixelpixel