Witamy w nowej odsłonie sklepu BestHair
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Włosy doczepiane europejskie Tape On BASIC 40CM 50G

( ilość produktów: 10 )

W tej kategorii znajdziesz włosy doczepiane struktury europejskiej Tape On BASIC, produkowane z naturalnych składników o długości 40 cm oraz gramaturze 50g w 10 odcieniach. Długość 40 cm świetnie sprawdza się nie tylko do przedłużania, ale również do zagęszczania naturalnych kosmyków. Pasma te sięgają mniej więcej do łopatek. Dopasuj odcień idealnie do koloru swoich włosów i ciesz się pięknym, bardzo naturalnym efektem. Żywotność pasm z serii BASIC jest krótsza niż włosów z serii MAGIC i wynosi od 2 do 6 miesięcy.

Doczepiane włosy na kanapki Tape On - delikatna metoda nieobciążająca Twoich włosów

Włosy z serii BASIC doczepiane przy pomocy metody kanapkowej dopinane są przy użyciu silikonowej taśmy. Metoda kanapkowa jest bardzo delikatna i nie obciąża włosów. W trakcie doczepiania pasm nie wykorzystuje się wysokiej temperatury ani silnych substancji chemicznych. Jest to zatem doskonały sposób na przedłużenie lub zagęszczenie włosów bez ryzyka uszkodzenia naturalnych pasm. Wyjątkowa delikatność metody kanapkowej Tape On pozwala na bezpieczne korzystanie z niej nie tylko posiadaczkom grubych, zdrowych, ale także cienkich i osłabionych kosmyków.

Seria BASIC to linia włosów doczepianych poddanych różnym technologiom. Dzięki nim łuski układają się w jednym kierunku, są delikatne w dotyku, pozbawione sztucznego połysku oraz zabezpieczone przed plątaniem. Włosy BASIC to wysokiej jakości produkt w przystępnej cenie. Dopinane włosy możesz dowolnie modelować - prostowanie oraz kręcenie jest dozwolone.

pixelpixel