Włosy naturalne doczepiane Ringi/Tulejki MAGIC

ilość znalezionych towarów: 12

W tej kategorii znajdziesz włosy doczepiane na Ringi/Tulejki, należące do niezwykłej serii MAGIC - absolutnie wyjątkowych pasm najwyższej jakości, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, a także stylistów i profesjonalnych salonów fryzjerskich. Są to pasma, które idealnie współgrają z włosami Polek, tworząc świetny, bardzo naturalny efekt.

Doczepiane włosy - metoda na Ringi/Tulejki

Przedłużanie włosów metodą na Ringi/Tulejki polega na łączeniu naturalnych pasm z dopinkami przy pomocy bardzo cienkich, praktycznie niewidocznych tulejek przy użyciu specjalnych cążek fryzjerskich.

Jest to metoda wyjątkowo delikatna - nie wymaga wykorzystania wysokiej temperatury ani agresywnych, silnych środków chemicznych. Jest to sposób doczepiania, dzięki któremu uzyskasz bardzo naturalny, świeży efekt.

Bardzo ważne jest odpowiednie dobranie ringów - uwzględnienie rodzaju, koloru, rozmiaru malutkich obrączek, a także struktury oraz rodzaju włosów. Czas trwania zabiegu przedłużania metodą na ringi uzależniony jest od kilku czynników i wynosi średnio 2-4 godzin.

Doczepy naturalne o wysokiej żywotności

Dopinane włosy z serii MAGIC wyróżniają się niezwykłą trwałością. Odpowiednio dopasowana pielęgnacja pozwala na utrzymanie zadowalającego efektu nawet do 20 miesięcy.

Marzysz o pięknych, długich falach, a może tafli idealnie gładkich włosów? Włosy doczepiane możesz stylizować tak jak lubisz! Dozwolone jest ich kręcenie czy prostowanie, dzięki czemu możesz stworzyć wymarzoną fryzurę i spełnić swoje marzenie o pięknych, idealnie prostych lub pokręconych kosmykach.

Wybierz produkt idealny dla Ciebie

Twoje włosy naturalne są w kolorze blondu? W swojej ofercie posiadamy kilka różnych odcieni zarówno blondu, jak i brązu oraz czerń, abyś mogła z łatwością dopasować kolor do odcienia swoich naturalnych włosów, co pozwoli na stworzenie bardzo naturalnego efektu.

Dostępne w naszej ofercie włosy doczepiane świetnie sprawdzą się zarówno do przedłużania, jak i zagęszczania naturalnych kosmyków. Dobierz produkt odpowiedni dla siebie i ciesz się piękną fryzurą przez wiele tygodni!

pixelpixelpixel