Witamy w nowej odsłonie sklepu BestHair
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Włosy doczepiane słowiańskie na Keratynę MAGIC 60CM 0,8G

( ilość produktów: 10 )

Włosy z serii MAGIC to produkt, który spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających Klientów. Pasma znajdujące się w tej kategorii cechują się niezwykłą jakością i trwałością. Włosy przedłużane lub zagęszczane metodą keratynową U-tip stanowią połączenie cienkich, doskonale dopasowanych pasemek do włosów naturalnych Polek z dyskretną łuską keratynową. Odpowiednio pielęgnowane pasma z serii MAGIC będą się świeżo i naturalnie prezentować przez 10-20 miesięcy

Doczepiane włosy naturalne 60 cm, 0,8g

W kategorii tej znajdziesz pasma doczepiane na metodę keratynową o długości 60 cm, gramaturze 0,8g w 10 odcieniach. Pasma te sięgają mniej więcej do pasa, a długość 60 cm pozwala na stworzenie spektakularnej metamorfozy. Wysokiej jakości dopinki z serii MAGIC świetnie się prezentują zarówno rozpuszczone, jak również z łatwością stworzysz przy ich pomocy piękne, różnorodne upięcia. Włosy tej długości dają szerokie możliwości stylizacyjne. Nie musisz ograniczać się również w kwestii eksperymentowania z fryzurami - modelowanie, prostowanie oraz kręcenie jest dozwolone.

Wysokiej jakości doczepy do włosów - naturalny i świeży efekt

Metoda keratynowa pozwala na stworzenie niewidocznego łączenia, co gwarantuje bardzo naturalny, świeży efekt! Pasma dostępne w tej kategorii świetnie się sprawdzą nie tylko do przedłużania, ale również do zagęszczania naturalnych kosmyków. Wysokiej jakości doczepki pozwalają na uzyskanie pięknego, bardzo naturalnego wyglądu.

To co istotne - włosy doczepiane to włosy martwe - nie posiadają one zatem wewnętrznego nawilżenia. Właściwy dobór kosmetyków oraz odpowiednia pielęgnacja umożliwiają wydłużenie żywotności pasm doczepianych, dzięki czemu możesz cieszyć się spektakularnym efektem nawet do 20 miesięcy!

pixelpixel