Witamy w nowej odsłonie sklepu BestHair
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Włosy naturalne doczepiane Tape On Kanapki BASIC

( ilość produktów: 30 )

Włosy doczepiane z serii BASIC to pasma struktury europejskiej, produkowane z naturalnych składników. Jest to linia włosów doczepianych poddanych różnym technologiom, dzięki którym łuski układają się w jednym kierunku, są zabezpieczone przed plątaniem, są delikatne w dotyku oraz pozbawione sztucznego połysku. 

Włosy z serii BASIC znajdujące się w tej kategorii doczepiane są przy pomocy metody kanapkowej - Tape On. W przypadku metody kanapkowej pasma dopinane są przy pomocy silikonowej taśmy. Jest to delikatna, nieobciążająca metoda doczepiania, która nie wykorzystuje wysokiej temperatury ani agresywnych substancji chemicznych.

Włosy na kanapki Tape On

Wyjątkowa delikatność metody Tape On sprawia, iż jest to odpowiedni wybór nie tylko dla posiadaczek bardzo zdrowych i grubych włosów, ale sprawdzi się również w przypadku osłabionych i cienkich kosmyków. Jest to świetny sposób przedłużania włosów pozbawiony ryzyka uszkodzenia naturalnych pasm. Dodatkowo, jest to metoda o minimalnym czasie zabiegu.

Doczepiane włosy kanapki Tape On - wybierz odcień i długość idealną dla siebie

Jeśli nie poznałaś jeszcze naszych włosów doczepianych Tape On, warto to zmienić! Oferujemy pasma w 10 kolorach (które z powodzeniem dopasujesz do odcienia swoich naturalnych włosów) oraz w 3 różnych długościach - 40cm, 50cm i 60cm. Doczepione pasma są miłe w dotyku, a ich żywotność wynosi 2-6 miesięcy.

Jeżeli pragniesz, aby Twoje włosy sięgały do łopatek, wybierz dopinki o długości 40 cm. Jest to długość bardzo chętnie wybierana nie tylko do przedłużania, ale również do zagęszczania naturalnych kosmyków. Jeżeli zależy Ci na dłuższej fryzurze, wybierz włosy o długości 50cm lub 60 cm. Zaszalej z długością i ciesz się ze spektakularnej metamorfozy.

Przedłużanie włosów - kanapki Tape On - modeluj, stylizuj i ciesz się idealną fryzurą

Doczepiane włosy można poddawać zabiegom stylistycznym, takim jak prostowanie, kręcenie czy obcinanie. Dzięki temu, przy pomocy dopinanych pasm możesz stworzyć fryzurę swoich marzeń na każdą okazję. Ciesz się na co dzień pięknymi, prostymi włosami, a na specjalne okazje zachwycaj falami lub burzą loków!

 

pixelpixel