Witamy w nowej odsłonie sklepu BestHair
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Włosy doczepiane słowiańskie Tape On MAGIC 60CM 70G

( ilość produktów: 11 )

Włosy z serii MAGIC produkowane są na bazie pasm dziewiczych. Kosmyki z serii MAGIC swoją trwałość, która wynosi 10-20 miesięcy, zawdzięczają starannej, trzystopniowej selekcji oraz sprawdzonym technologiom przygotowania.

Doczepiane włosy naturalne Tape On 60 cm, 70g

W tej kategorii znajdziesz włosy doczepiane metodą Tape On o długości 60 cm, gramaturze 70 g w 11 odcieniach. Włosy doczepiane Tape On sprawdzą się do przedłużania metodą kanapkową. Dzięki lekkim, cieniutkim taśmom silikonowym miejsce doczepiania jest właściwie niezauważalne. To jeden z najszybszych sposobów na zagęszczenie lub przedłużenie naturalnych kosmyków. Sprawdza się znakomicie również w przypadku osłabionych i łamliwych włosów.

Włosy do przedłużania MAGIC z naszego sklepu BestHair znakomicie współgrają ze strukturą włosów Polek. Są idealnie proste, pełne naturalnego blasku, a przy tym gładkie i miękkie w dotyku. Zafunduj sobie zjawiskową taflę idealnie gładkich włosów aż do pasa! Zaszalej z długością i ciesz się fenomenalną jakością wykonania kosmyków.

Włosy doczepiane Tape On można stylizować w taki sposób, w jaki naturalne kosmyki. Pasma te możesz dowolnie prostować, kręcić oraz przycinać.

Doczepy włosów klasy PREMIUM

Włosy z serii MAGIC poddawane są 3-stopniowej selekcji, dzięki czemu każdy kosmyk spełnia surowe normy jakościowe. Za pomocą specjalnych technologii obróbki termicznej i chemicznej doczepy naturalne z serii MAGIC cechują się wysoką żywotnością sięgającą nawet 20 miesięcy. Pasma z serii MAGIC spełniają najwyższe oczekiwania i stanowią idealny wybór nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

pixelpixel