Włosy doczepiane europejskie Clip In BASIC 60CM 3 taśmy 70G

ilość znalezionych towarów: 16

Włosy Clip In 60CM 70G 3 taśmy Basic

 

Naturalne włosy Clip In to świetny sposób na samodzielne zagęszczenie i przedłużenie naturalnych pasm – bez spędzania kilku godzin u fryzjera i bez narażania włosów na działanie substancji chemicznych i wysokiej temperatury. W zależności od swoich preferencji dopinki Clip In możesz zakładać codziennie lub jedynie na ważne okazje – ślub, wesele, rodzinną imprezę czy firmowy event. Naturalne doczepy Clip In od Besthair możesz pozostawić proste, nawinąć je na wałki lub zakręcić lokówką. To, jak będą wyglądać, zależy wyłącznie od Twojej fantazji i nastroju.

 

Zestaw 3 taśm Clip In o długości 60 cm (do pasa) zapewni Ci prawdziwy efekt wow. Dzięki nim Twoje włosy będą nie tylko bardzo długie, ale także gęste i lśniące. Taki produkt to doskonały wybór dla kobiet, którym zależy na spektakularnej metamorfozie fryzury.

 

Wybierając doczepy zwróć uwagę nie tylko na ich długość, ale także kolor. Powinien on maksymalnie harmonizować z Twoim naturalnym odcieniem włosów. Sięgając po dopinki Clip In w Besthair możesz wybrać jeden z 16 odcieni: czarny, ciemny brąz, brąz, średni brąz, kawa, jasny brąz, ciemny blond, karmelowy blond, miodowy blond, złoty blond, platynowy blond, jasny blond, silver oraz baleyage w 3 różnych kolorach.

 

Nie jesteś pewna, który z nich będzie najbardziej zbliżony do Twojego naturalnego koloru włosów? Poproś o pomoc pracownika Besthair, kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie.

 

Zakładanie doczepów Clip In jest łatwe i szybkie. Cały proces polega na połączeniu naturalnych pasm z dopinkami przy pomocy niewielkich klipsów (precyzyjne wskazówki dotyczące zakładania włosów Clip In znajdziesz tutaj). Aby uzyskać w pełni zadowalający efekt, wystarczy, że Twoje biologiczna włosy mają minimum 15 cm długości (od nasady głowy). Taka długość skutecznie przykryje miejsca łączeń i zapewni dokładnie taki rezultat, jakiego oczekujesz.

 

Włosy Clip In od Besthair do złudzenia przypominają naturalne pasma – są przyjemne w dotyku, miękkie i lśniące. Ułożone w jedną stronę łuski zapewniają im także maksymalną gładkość i eliminują ryzyko plątania się taśm. Pielęgnowane zgodnie z zaleceniami producenta naturalne doczepy Clip In zachowają piękny wygląd nawet przez 6 miesięcy.

pixelpixelpixel