Włosy doczepiane europejskie Clip In BASIC 50CM 100G

ilość znalezionych towarów: 16

Romantyczne fale, odważne loki czy perfekcyjnie gładkie, lejące się, długie pasma? Dodaj swojej fryzurze mocy uwodzenia i stwórz wymarzony look na specjalne okazje! Naturalne włosy doczepiane Clip In pomogą Ci w szybki sposób osiągnąć wymarzony efekt.

Metoda Clip In stanowi doskonały wybór dla osób, które szukają sposobu na zmianę swojego wyglądu na konkretną okazję, na jeden wieczór. Jest to produkt cieszący się dużą popularnością między innymi wśród panien młodych na ślub i wesele. 

Włosy Clip In zalecamy doczepiać u stylisty. Pamiętaj o zdjęciu doczepek przed snem. Nie jest to produkt jednorazowy, doczepki możesz z powodzeniem wykorzystać przy następnej okazji.

Włosy naturalne Clip In 50 cm, 100g

W tej kategorii znajdziesz pasma Clip In z serii BASIC o długości 50 cm, gramaturze 100g w 9 odcieniach. Włosy do przedłużania o długości 50 cm sięgają średnio do linii talii, a gramatura 100g dodaje fryzurze fenomenalnej objętości. Taka długość pozostawia duże możliwości stylizacyjne. Doczepione włosy możesz modelować, prostować czy kręcić - w zależności od tego na jaką fryzurę masz danego dnia ochotę.

Metoda Clip In jest bardzo prosta - polega na dopięciu doczepek przy wykorzystaniu specjalnych klipsów do biologicznych włosów. Efekt uzyskany przy użyciu pasm Clip In jest bardzo naturalny.

Włosy Clip In naturalne - dopasuj odcień oraz gęstość pasm

Wybierając doczepiane włosy Clip In należy wziąć pod uwagę nie tylko kolor naturalnych kosmyków, ale także ich gęstość oraz upragniony efekt. Dla posiadaczek bardzo gęstych włosów świetnym wyborem będą pasma o wysokiej gramaturze, a właścicielkom delikatnych, osłabionych włosów polecane są doczepy o stosunkowo niewielkiej gramaturze, np. Pasma Clip In 50 cm, 70g.

Znajdujące się w naszym asortymencie włosy Clip In są gładkie, przyjemne w dotyku, pozbawione szorstkości, nadmiernego świecenia, a łuski ułożone są w jedną stronę.

pixelpixelpixel