Witamy w nowej odsłonie sklepu BestHair
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Włosy doczepiane słowiańskie Invisible Tape On MAGIC 50CM 60G

( ilość produktów: 11 )

Doczepiane włosy z serii MAGIC to topowy produkt PREMIUM najwyższej jakości. Metoda na niewidzialne kanapki - Invisible Tape On - stanowi trwały sposób doczepiania włosów, przy pomocy którego pasma dopinane są przy wykorzystaniu taśm. Aby uzyskać jeszcze bardziej naturalny efekt, taśmy w tej metodzie posiadają dodatkową warstwę włosów, co zapewnia efekt “wyrastania” prosto ze skróty głowy.

Włosy Tape On Invisible 50cm, 60g

W tej kategorii znajdziesz pasma doczepiane o długości 50cm, gramaturze 60g, w 11 odcieniach.

Jeśli marzysz o długich pasmach sięgających do linii talii, włosy o długości 50cm będą strzałem w dziesiątkę! Dzięki wysokiej jakości włosom z serii MAGIC możesz spełnić swoje dziecięce marzenie i cieszyć się zachwycającą fryzurą.

Pasma doczepiane możesz dowolnie stylizować. Marzysz o tafli prostych, gładkich włosów, a może o burzy loków? Prostowanie oraz kręcenie włosów dopinanych jest dozwolone - przy ich pomocy stworzysz taką fryzurę, na jaką akurat masz ochotę!

Invisible Tape On to bezpieczna metoda, która jest bardzo delikatna dla naturalnych kosmyków - nie obciąża ich oraz nie nadwyręża. Bardzo ważna jest odpowiednio dobrana pielęgnacja włosów doczepianych, która umożliwia wydłużenie czasu, w którym doczepki będą się świetnie prezentować. Żywotność włosów doczepianych z serii MAGIC może wynosić nawet do 20 miesięcy!

pixelpixel