SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Włosy doczepiane europejskie Clip In BASIC 50CM 3 taśmy 60G

( ilość produktów: 16 )

Włosy Clip In 50CM 60G 3 taśmy Basic

 

Naturalne włosy Clip In to najlepszy sposób na samodzielne przedłużenie i zagęszczenie włosów – bez konieczności spędzania kilku godzin u fryzjera i bez narażania naturalnych pasm na działanie wysokiej temperatury czy szkodliwych substancji chemicznych. W zależności od swoich preferencji dopinki Clip In możesz zakładać codziennie lub jedynie na ważne okazje – ślub, wesele, rodzinną imprezę czy firmowy event. Pamiętaj jednak, aby zdjąć je przed zaśnięciem – dzięki temu nie poplączą się i nie skołtunią.

 

Zestaw 3 taśm Clip In o długości 50 cm (do połowy pasa) zapewni Ci spektakularny efekt przedłużenia i zagęszczenia fryzury. Naturalne doczepy Clip In od Besthair możesz pozostawić proste, nawinąć je na wałki lub zakręcić lokówką.

 

Do wyboru masz aż 16 odcieni: czarny, ciemny brąz, brąz, średni brąz, kawa, jasny brąz, ciemny blond, karmelowy blond, miodowy blond, złoty blond, platynowy blond, jasny blond, silver oraz baleyage w 3 różnych kolorach.

 

Nie masz pewności, który z nich będzie najbardziej pasował do Twojego koloru włosów? Poproś o pomoc pracownika Besthair, kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie.

 

Taśmy założysz w ciągu zaledwie kilku minut, łącząc naturalne pasma z dopinkami przy pomocy specjalnych klipsów (precyzyjne wskazówki dotyczące zakładania włosów Clip In znajdziesz tutaj). Aby uzyskać naturalny efekt, wystarczy, że Twoje biologiczna pasma mają minimum 15 cm długości, licząc od nasady głowy. Taka długość skutecznie przykryje miejsca łączeń.

 

Naturalne włosy Clip In od Besthair są lśniące, gładkie i miękkie. Ułożone w jedną stronę łuski sprawiają, że pasma się nie plączą i są przyjemne w dotyku. Pielęgnowane zgodnie z zaleceniami producenta naturalne doczepy Clip In będą wyglądać zjawiskowo nawet do 6 miesięcy.

pixelpixel