SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Removery

( ilość produktów: 3 )

W tej kategorii znajdziesz removery, które pomogą Ci usunąć łączenia keratynowe i Tape On, czyli tworzone tzw. metodą kanapkową. Sprawdzone przez nas, skuteczne i nieszkodliwe dla skóry głowy.

Usuwanie starych połączeń i oczyszczanie włosów z resztek klejów i keratyny to kluczowy etap przed doczepieniem nowych pasm. Pozostałości mogą powodować uszkodzenia włosów i sprawiać, że staną się nieprzyjemne w dotyku. Przede wszystkim jednak pogorszą efekty wizualne.

Dostępne w naszym sklepie removery stworzone są z naturalnych składników, neutralnych dla włosów i skóry głowy. Niech Cię to jednak nie zmyli, gdyż są w stanie bezlitośnie rozprawić się zarówno z miękką, jak i twardą keratyną. Świetnie radzą sobie też z łączeniami kanapkowymi.

W ofercie BestHair znajdziesz też szampon, który idealnie oczyści włosy przed przystąpieniem do ich przedłużania. Usunie nie tylko resztki klejów i keratyny, ale również pozostałości po removerach. W ten sposób celująco przygotujesz włosy do doczepiania pasm dowolną metodą.

pixelpixel