Włosy doczepiane słowiańskie Mini Bondes Flat MAGIC 60CM 0,8G

ilość znalezionych towarów: 10

Włosy z serii MAGIC to najwyższej jakości produkt klasy premium, chętnie wybierany zarówno przez Klientów indywidualnych, jak i profesjonalne salony fryzjerskie. Pasma doczepiane z serii MAGIC spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientek.

W kategorii tej znajdziesz włosy przedłużane na ultradźwięki o długości 60 cm, gramaturze 0,8g w 10 odcieniach. Pasma 60 cm to doskonały wybór dla zwolenniczek bardzo długich, przepięknych włosów. Produkt ten pozwoli Ci na stworzenie spektakularnej metamorfozy. Wysokiej jakości doczepki, właściwie dobrana pielęgnacja i profesjonalne doczepienie zapewniają spektakularny efekt, który utrzymuje się 10-20 miesięcy!

Doczepianie włosów na Ultradźwięki Flat

Metoda na ultradźwięki z płaską końcówką Flat stanowi jedną z najmniej widocznych metod doczepiania. Jest to bardzo dyskretny i delikatny dla włosów naturalnych sposób doczepiania niewykorzystujący wysokiej temperatury. Jest to idealna metoda zarówno na przedłużenie, jak i zagęszczenie włosów. Ultradźwięki to trwała metoda przedłużania włosów, wykorzystująca mikroprocesor emitujący fale ultradźwiękowe.

Włosy doczepiane naturalne z serii MAGIC możesz stylizować tak, jak lubisz! Kręcenie i prostowanie kosmyków jest dozwolone. Możesz w kilka chwil od pięknej, gładkiej tafli włosów, przejść do delikatnych fal, a nawet ścisłych loków! Pasma przedłużone metodą na ultradźwięki posiadają plastyczne, właściwie niewyczuwalne łączenia, dzięki czemu pozwalają na uzyskanie bardzo naturalnego efektu.

pixelpixel