Witamy w nowej odsłonie sklepu BestHair
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Włosy doczepiane słowiańskie na Keratynę MAGIC 50CM 0,8G

( ilość produktów: 12 )

Włosy z serii MAGIC doczepiane metodą keratynową U-tip stanowią połączenie cienkich, idealnie dopasowanych do włosów Polek pasemek z dyskretną łuską keratynową. Właściwa, odpowiednio dopasowana pielęgnacja umożliwia zachowanie pięknego, naturalnego wyglądu dopinek przez 10-20 miesięcy.

Doczepiane włosy naturalne metodą keratynową 50 cm, 0,8g

W kategorii tej znajdziesz włosy doczepiane o długości 50 cm, gramaturze 0,8g w 12 odcieniach. Jest to idealny wybór dla kobiet, które marzą o długich, lśniących kosmykach do linii talii. Jest to produkt, który idealnie sprawdzi się zarówno do przedłużenia, jak i zagęszczenia naturalnych włosów. Włosy do przedłużania o długości 50 cm pozwolą na uzyskanie spektakularnej metamorfozy. Prostuj, kręć i stylizuj dowolnie swoje kosmyki i zachwycaj zarówno pięknymi, rozpuszczonymi włosami, jak również wspaniałymi upięciami. Pasma o tej długości pozostawiają szerokie możliwości stylizacyjne. 

Włosy doczepiane naturalne - piękny, świeży i naturalny efekt

Metoda keratynowa umożliwia uzyskanie niewidocznego łączenia - zapewnia to bardzo naturalny i świeży efekt. Piękne, błyszczące włosy z serii MAGIC spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Należy pamiętać jednak, iż włos doczepiony to włos martwy, który nie posiada wewnętrznego nawilżenia. Bardzo ważne jest zatem odpowiednie jego nawilżanie - kluczowy jest dobór kosmetyków.

 

 

pixelpixel