SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
PayPo

Włosy doczepiane słowiańskie Invisible Tape On MAGIC 60CM 70G

( ilość produktów: 11 )

Doczepiane włosy z serii MAGIC to najwyższej jakości produkt, który przy odpowiedniej pielęgnacji świetnie się prezentuje nawet do 20 miesięcy. Bezpieczną, delikatną dla włosów naturalnych metodą doczepiania jest Invisible Tape On, czyli metoda na tak zwane niewidzialne kanapki. Stworzone na bazie włosów dziewiczych, potrójnie selekcjonowane pasma dają niezwykle naturalny efekt.

Pasma Invisible Tape On doczepiane są przy pomocy taśm. Jest to sposób gwarantujący bardzo naturalny efekt, co zawdzięcza dodatkowej warstwie włosów, która znajduje się na taśmie. Pozwala to na uzyskanie efektu “wyrastania” prosto ze skróty głowy.

Włosy Tape On Invisible 60cm, 70g

W tej kategorii znajdziesz doczepiane włosy naturalne o długości 60cm, gramaturze 70g, w 11 odcieniach.

Włosy doczepiane z serii MAGIC 60cm to idealny wybór dla każdego, kto marzy o bardzo długich włosach, sięgających poniżej pasa. Pasma te pozwalają na stworzenie spektakularnej metamorfozy oraz dają ogromne możliwości stylizacyjne. Długie, gładkie i lśniące włosy wyglądają zjawiskowo same w sobie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby doczepione pasma pokręcić lub wyprostować - możesz dowolnie je stylizować i cieszyć się świetnym wyglądem. Przy pomocy włosów doczepianych 60 cm stworzysz fryzurę swoich marzeń!

Ważnym atutem metody Invisible Tape On jest fakt, iż jest to bardzo bezpieczny i delikatny dla naturalnych kosmyków sposób, który ich nie obciąża ani nie nadwyręża.

Aby utrzymać dopinane włosy jak najdłużej w jak najlepszej formie - pamiętaj o stosowaniu się do zaleceń oraz zadbaniu o odpowiednią pielęgnację!

pixelpixel