Włosy naturalne doczepiane Seria MAGIC

ilość znalezionych towarów: 156

Włosy doczepiane z serii MAGIC dostępne w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości, stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Jest to seria, do której zaliczamy włosy naturalne struktury słowiańskiej, przygotowywane z włosów dziewiczych po uprzednim obrabianiu, selekcjonowaniu oraz farbowaniu. Jest to topowy produkt chętnie wybierany nie tylko przez Klientów Indywidualnych, ale również przez profesjonalne salony fryzjerskie oraz stylistów!

Włosy doczepiane z serii MAGIC charakteryzują się bardzo długą żywotnością wynoszącą w przypadku odpowiedniej pielęgnacji nawet do 20 miesięcy! Żywotność tą pasma zawdzięczają nie tylko potrójnej selekcji, ale również specjalnej metodzie obróbki chemicznej oraz termicznej. 

Włosy z serii MAGIC są idealnie proste, lejące, pięknie lśnią i są delikatne w dotyku. Dzięki nim uzyskasz maksymalnie naturalny efekt długich, zdrowych włosów w dosłownie kilka chwil. Pasma te nie są cieniowane, charakteryzują się pełnym kształtem na całej długości.

Włosy doczepiane naturalne - produkt klasy PREMIUM

Pasma doczepiane z serii MAGIC to absolutny hit, świetny produkt klasy PREMIUM oraz pewny wybór. Jesteśmy tak pewni naszych produktów z tej serii, że damy Ci na nie 6 miesięczną gwarancję! Warunkiem gwarancji jest odesłanie do nas po maksymalnie 3 miesiącach od daty sprzedaży zakupionych pasm, którym zrobimy odpowiednią, odpłatną regenerację. Więcej na temat zasad gwarancji przeczytasz w zakładce “Gwarancja”.

Doczepianie włosów na najwyższym poziomie

Włosy z serii MAGIC dostępne są w naszym sklepie w 12 kolorach oraz w 3 długościach (40cm, 50cm i 60cm), dzięki czemu z powodzeniem dobierzesz odcień dopinek do swoich naturalnych włosów oraz stworzysz fryzurę o wymarzonej długości.

Doczepiane włosy naturalne z serii MAGIC mogą zostać założone jedną z 6 metod:

Tape On - Kanapki

Przedłużanie włosów przy pomocy tej metody polega na połączeniu dopinanych pasm z naturalnymi włosami przy wykorzystaniu cienkiej, silikonowej taśmy. Jest to sposób doczepiania przyjazny dla naturalnych kosmyków, nie obciąża ich oraz nie wykorzystuje do wykonania łączeń agresywnych substancji chemicznych ani wysokiej temperatury.

Invisible Tape On - Niewidzialne Kanapki

Pasma przedłużane tą metodą doczepiane są przy pomocy taśm, na których występuje dodatkowa warstwa włosów, co pozwala na uzyskanie bardzo naturalnego efektu. Prezentują się tak, jakby wyrastały bezpośrednio ze skóry głowy.

Nanoringi Light

Przedłużanie metodą nano ringów polega na łączeniu cieniutkich pasm włosów naturalnych z doczepkami przy wykorzystaniu malutkich obrączek - nano ringów. Kolor ringów należy dopasować do odcienia włosów, co pozwoli na ukrycie miejsc łączeń oraz uzyskanie naturalnego efektu.

Ultradźwięki Flat

Metoda ultradźwięków polega na połączeniu cienkich pasemek włosów doczepianych z cienkimi partiami włosów naturalnych przy wykorzystaniu sprzętu emitującego fale ultradźwiękowe o wysokich częstotliwościach. Jest to trwały oraz bardzo dyskretny sposób na przedłużenie włosów.

Keratyna U-tip

Zasada działania keratynowej metody doczepiania włosów polega na spojeniu bardzo cienkich pasemek naturalnych kosmyków z doczepkami przy użyciu keratynowych zgrzewów. Jest to trwała metoda przedłużania pozwalająca na uzyskanie bardzo naturalnego i niewidocznego łączenia.

Ringi/ Tulejki

Metoda przedłużania na microringi opiera się na połączeniu włosów naturalnych z doczepianymi przy wykorzystaniu bardzo cienkich, właściwie niewidocznych tulejek. Jest to delikatna metoda doczepiania niewymagająca użycia agresywnych środków chemicznych ani wysokiej temperatury.

Doczepiane włosy z serii MAGIC możesz modelować w dowolny sposób. Możesz je kręcić, prostować - w zależności od tego, na jaką fryzurę masz ochotę danego dnia. Wybierz najwyższej jakości produkt dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji i ciesz się pięknymi, długimi włosami nawet do 10-20 miesięcy! Jeżeli potrzebujesz porady w temacie metod doczepiania czy dopasowania odcienia przedłużanych pasm do naturalnych, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i życzymy udanych zakupów!

pixelpixelpixel