Włosy naturalne doczepiane na Ultradźwięki Flat MAGIC

ilość znalezionych towarów: 22

Marzysz o pięknych, długich, gęstych włosach? Zależy Ci na naturalnym, w pełni profesjonalnym efekcie? Włosy doczepiane z serii MAGIC zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientkach. Jest to topowy produkt, który spełnia najwyższe wymagania i jest chętnie wybierany nie tylko przez nasze Klientki, ale również przez profesjonalne salony fryzjerskie. Wysokiej jakości dopinki, odpowiednie, profesjonalne doczepienie oraz właściwa pielęgnacja pozwolą na utrzymanie pięknego efektu nawet do 20 miesięcy! Jednym z trwałych sposobów na przedłużenie kosmyków jest metoda na ultradźwięki z płaską końcówka flat.

Na czym polega przedłużanie włosów metodą na Ultradźwięki Flat?

Jest to sposób doczepiania pasm wykorzystujący mikroprocesor, który emituje fale ultradźwiękowe. Energia dźwiękowa zostaje przekształcona w energię mechaniczną, a generujące wibracje mikro tarcia wędrują do końcówki aplikatora. Proces ten sprawia, iż kreatyna ulega zmiękczeniu. W wyniku zjawiska zimnej fuzji pasemka doczepów i naturalnych włosów zespalają się ze sobą.

Przy wykorzystaniu tej metody możesz zarówno przedłużyć, jak i zagęścić włosy. Połączenia doczepek są bardzo dyskretne i idealnie zlewają się z naturalnymi kosmykami. Czas trwania zabiegu doczepiania pasm na ultradźwięki w zależności od liczby dopinek oraz spodziewanego efektu wynosi średnio od 3 do 5 godzin.

To co również istotne - włosy w tej metodzie doczepiane są bez użycia wysokiej temperatury, dzięki czemu nie narażamy naturalnych kosmyków na ten szkodliwy czynnik. Drugim ważnym czynnikiem jest to, że łączenia w tej metodzie są jednymi z najmniejszych i najmniej widocznych ze wszystkich metod doczepiania.

Bardzo naturalny efekt i szerokie możliwości stylizacyjne

Doczepiane włosy z serii MAGIC metodą Ultradźwięki Flat można dowolnie stylizować - dozwolone jest ich kręcenie czy prostowanie. Dodatkowo, przedłużone w ten sposób włosy mają plastyczne łączenia, które są właściwie niewyczuwalne - daje to praktycznie nieograniczone możliwości stylizacyjne!

Zastanawiasz się ile pasm pozwoli Ci na przedłużenie, a ile na zagęszczenie włosów? Podpowiadamy!

Aby uzyskać efekt przedłużenia konieczne będzie wykorzystanie ok. 140-180 pasemek. Jeżeli zależy Ci na efekcie zagęszczenia wystarczające będzie 80-120 pasm.

Wybierz odcień pasm doczepianych, który będzie idealnie komponować się z naturalnymi kosmykami oraz jedną z dwóch dostępnych przy tej metodzie długości - 50 lub 60 cm oraz uzyskaj piękny efekt przedłużonych włosów.

pixelpixel