Włosy doczepiane europejskie Clip In BASIC 40CM 3 taśmy 60G

ilość znalezionych towarów: 16

Włosy Clip In 40CM 60G 3 taśmy Basic

 

Doczepiane włosy Clip In to znakomity sposób na samodzielne przedłużenie i zagęszczenie fryzury – bez kosztownych zabiegów, kilkugodzinnego siedzenia na fotelu fryzjerskim, wysokiej temperatury czy szkodliwych dla naturalnych włosów substancji chemicznych. Doczepy Clip In świetnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje – wakacyjny wyjazd, szaloną imprezę czy firmowy event. Pamiętaj jednak, aby zdjąć je przed zaśnięciem – dzięki temu nie poplączą się i nie skołtunią.

 

Zestaw 3 taśm o długości 40 cm (do łopatek) i gramaturze 60 g. zapewni Ci wymarzony efekt, przy zachowaniu maksymalnej wygody i komfortu. Dzięki temu, że doczepy Clip In od BestHair zostały wykonane z naturalnych włosów, możesz stylizować je, tak, jak lubisz – suszyć suszarką i podwijać na okrągłej szczotce, kręcić lokówką czy prostować przy pomocy prostownicy. Taśmy założysz w ciągu zaledwie kilku minut, łącząc naturalne pasma z doczepami przy pomocy specjalnych. Aby uzyskać naturalny efekt, wystarczy, że Twoje biologiczna pasma mają minimum 15 cm długości, licząc od nasady głowy. Taka długość skutecznie przykryje miejsca łączeń.

 

Naturalne dopinki Clip In są idealnie gładkie, miękkie i lśniące, a ich struktura do złudzenia przypomina strukturę biologicznych pasm. Ułożone w jedną stronę łuski sprawiają, że się nie plączą i są przyjemne w dotyku. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji zachowają zjawiskowy wygląd nawet do 6 miesięcy.

 

Naturalne dopinki Clip In są dostępne aż w 16 odcieniach: czarnym, ciemnobrązowym, brązowym, średniobrązowym, kawowym, jasnobrązowym, ciemnym blondzie, karmelowym blondzie, miodowym blondzie, złotym blondzie, platynowym blondzie, jasnym blondzie, silver oraz 3 różnych kolorach balejażu.

pixelpixelpixel