SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Blog

Czy warto przedłużyć włosy?
Przedłużanie włosów stało się w ostatnich latach bardzo popularne. Coraz więcej kobiet decyduje się zmienić swoje cienkie i krótkie włosy w prawdziwie lwie grzywy. Nic w tym dziwnego! Większość pań od zawsze marzyła o pięknych, długich i gęstych włosach, jednak niewielu z nich zostały one dane. Dzięki nowoczesnym metodom doczepiania włosów wreszcie mogą one spełnić swoje życzenia. Czy warto przedłużyć włosy?
Czytaj więcej
Przedłużanie włosów metodą kanapkową
Przedłużanie włosów stało się modne kilka lat temu. Do Polski zaczęły trafiać świetnej jakości włosy, a techniki ich doczepiania rozwinęły się tak, że doczepki nie obciążają zbytnio naturalnych włosów właścicielki. Wśród metod przedłużania wyłoniło się kilku faworytów, jednak najwięcej pochwał zbiera tak zwana metoda kanapkowa.
Czytaj więcej
Włosy doczepiane naturalne
Kobiety kochają wszelkie możliwości zmiany swojego wyglądu. Nic więc dziwnego, że bezwarunkowo pokochały też doczepiane włosy naturalne. Dzięki różnego rodzaju doczepkom nawet panie o cienkich włosach mogą w ciągu kilku chwil stworzyć fryzurę swoich marzeń. Doczepiane włosy pozwalają nie tylko wydłużyć te naturalne, ale również zagęścić je.
Czytaj więcej
pixelpixel