Witamy w nowej odsłonie sklepu BestHair
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Ile gram włosów do przedłużania clip in?

2020-04-29
Ile gram włosów do przedłużania clip in?
Jeśli nie chcesz lub nie możesz przedłużyć włosów w salonie, sięgnij po dopinki clip in. Dzięki nim w ciągu zaledwie kilku minut samodzielnie nadasz fryzurze długości i objętości. W artykule wyjaśnimy, jakie doczepy wybrać, aby osiągnąć najlepszy efekt.

Profesjonalne przedłużanie włosów wykonane przez doświadczonego stylistę nie jest tanie. W zależności od wybranej metody oraz liczby i jakości doczepów, za zabieg trzeba zapłacić od 500 złotych „w górę”. Niestety, nie wszystkie kobiety mogą pozwolić sobie na tak duży wydatek. Alternatywą dla przedłużania włosów w salonie może być wykonanie zabiegu… we własnym domu. Aby go wykonaj, sięgnij po doczepy clip in.

Czym są doczepy clip in?
Doczepki clip in to pasma włosów zakończone taśmą z jednym lub kilkoma klipsami. To właśnie one służą do łączenia dopinek z naturalnymi pasmami. Dzięki doczepom clip in przedłużysz i zagęścisz włosy sama, w ciągu zaledwie kilku minut. Aby osiągnąć najlepsze efekty, musisz nie tylko nabyć wprawy, ale przede wszystkim… wybrać odpowiednie dopinki.

Jak wybrać doczepy clip in?
Wybór doczepów clip in powinien być podyktowany:
• preferowanym efektem,
• kolorem naturalnych włosów
• gęstością naturalnych włosów.

Preferowany efekt
Jeśli zależy Ci na tym, aby efekt zabiegu był naturalny, wybierz doczepy wykonane z naturalnych włosów, np. słowiańskich. Struktura takich pasm do złudzenia przypomina wygląd naturalnych włosów. Jeśli umiejętnie je doczepisz, nikt nie zorientuje się, że Twoja bujna fryzura nie jest dziełem natury. Naturalne dopinki możesz traktować tak samo, jak własne włosy — farbować, suszyć suszarką, kręcić lokówką i prostować. Pamiętaj jednak, że doczepy są pozbawione źródła wewnętrznego nawilżania. Zbyt częste zabiegi z użycie wysokiej temperatury nie wyjdą im na dobre.

Alternatywą dla naturalnych dopinek są te wykonane z syntetycznych materiałów. Choć są one nieco tańsze niż naturalne doczepy, dają efekt niezdrowego, plastikowego blasku. Jeśli zależy Ci na naturalnym, eleganckim wyglądzie, zrezygnuj z syntetyków.

Dla efektu wizualnego duże znaczenie ma także długość dopinek. Jeśli chcesz spektakularnie odmienić swój wygląd, sięgnij po najdłuższe - 60-centrymetrowe. Naturalny efekt zapewnią pasma 40-centymetrowe, a pośredni — te o długości 50 cm.

Kolor naturalnych włosów
Kolejną kwestią, którą koniecznie musisz wziąć pod uwagę, wybierając dopinki, jest ich kolor. Maksymalne dopasowanie odcienia doczepu do odcienia Twoich naturalnych włosów jest gwarancją naturalnego efektu. Jeśli chcesz kupić dopinki w sklepie internetowym, dobrym pomysłem będzie kontakt z obsługą i prośba o pomoc w wyborze. Dużym ułatwieniem będzie zrobienie zdjęcia włosów (koniecznie w naturalnym świetle) i przesłanie go obsłudze sklepu. W ofercie Besthair znajdziesz aż 9 różnych kolorów doczepów clip in: czarny, ciemny brąz, średni brąz, jasny brąz, miodowy blond, jasny blond, platynowy blond, ciemny blond.

Ważne: jeśli masz nietypowy kolor włosów, możesz ufarbować dopinki. Aby uniknąć błędów, poproś o radę pracowników Besthair.

Gęstość naturalnych włosów
Wybór doczepów powinien być podyktowany nie tylko ich jakością i kolorem, ale również gęstością i długością naturalnych włosów.

• Jeśli Twoje włosy są gęste i mocne, wybierz dopinki o większej gramaturze. Dzięki porównywalnej strukturze będą także gwarancją naturalnego efektu.
• Jeśli Twoje włosy są delikatne i łamliwe, zdecydowanie lepszym wyborem będą doczepy o mniejszej gramaturze. Takie pasma nie obciążą Twoich kosmyków i nie narażą włosów na uszkodzenie.

Włosy clip in można kupić jedynie w zestawach.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020

Polecane

pixelpixel