Artykuły i ciekawostki
26.09.2023

Gdzie kupić dobre włosy do przedłużania?

Gdzie kupić dobre włosy do przedłużania?

Wygląd przedłużanych włosów zależy nie tylko od odpowiedniej pielęgnacji, wybranej metody i umiejętności stylisty. Ogromne znaczenie ma także rodzaj doczepianych włosów. W artykule wyjaśnimy, jakie włosy do przedłużania wybrać i gdzie je kupić.

Boję się, że moja fryzura będzie wyglądać groteskowo, Włosy doczepiane często wyglądają sztucznie, Nie wiem, jakie włosy wybrać, żeby osiągnąć najlepszy efekt – oto najczęstsze argumenty kobiet, które z różnych powodów obawiają się przedłużyć włosy.

Rzeczywiście. Kiepsko dobrane włosy często nie tylko nie dodają uroku, ale powodują także, że fryzura wygląda sztucznie i „plastikowo”. Jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie, sięgnij po naturalne włosy do przedłużania.

Dlaczego warto wybierać naturalne włosy do przedłużania?

Struktura naturalnych włosów doczepianych do złudzenia przypomina strukturę naturalnych włosów. Możesz być pewna, że takie pasma, w połączeniu z doświadczoną ręką stylisty sprawią, że nikt nie zorientuje się, że Twoja fryzura nie jest dziełem natury. To jednak nie wszystko. Naturalne włosy do przedłużania możesz traktować tak samo, jak własne – suszyć je suszarką, prostować prostownicą czy kręcić lokówką. Dzięki temu z powodzeniem wyczarujesz na swojej głowie wymarzoną fryzurę.

Czym kierować się przy wyborze dobrych włosów do przedłużania?

Wybierając najlepsze włosy do przedłużania, warto wziąć pod uwagę nie tylko kolor przedłużanych włosów i preferowaną przez Klientkę długość, ale także wybraną metodę.

Rodzaje włosów do przedłużania dostępne na rynku

Oto najpopularniejsze rodzaj włosów do przedłużania z serii Magic dostępne w sklepie Besthair.pl:

  • włosy Invisible Tape On — niewidzialne kanapki;
  • włosy Tape On – kanapki;
  • włosy Nanoringi Light;
  • włosy do przedłużania metodą keratynową U-tip;
  • włosy Ultradźwięki Flat;
  • włosy do przedłużania metodą Ringów/tulejek.

Przyjrzyjmy się nieco bliżej każdemu z nich:

Włosy Invisible Tape On – niewidzialne kanapki

Włosy Invisible Tape On służą do przedłużania włosów metodą „niewidzialnych kanapek”. Obecnie jest to najdelikatniejsza i najbardziej dyskretna metoda łączeń na rynku, zapewniająca maksymalnie naturalny efekt. Włosy przedłużane metodą Invisible Tape On zachowują piękny wygląd nawet przez kilkanaście miesięcy.

Włosy Tape On – kanapki

Włosy Tape On to doczepy przeznaczone do przedłużania i zagęszczenia włosów metodą tradycyjnych kanapek. Dzięki przezroczystym taśmom zapewnia dyskretne połączenie doczepów z naturalnymi włosami, a co za tym idzie – w pełni naturalny efekt.

Włosy Nanoringi Light

Włosy Nanoringi Light to włosy stworzone do przedłużania i zagęszczania przy użyciu niewielkich pierścieni – nanoringów. Nanoringi w wersji light są wyposażone w silikonowy prążek, będący zastępstwem tradycyjnego używanego w nanonigach metalowego drucika.

Włosy do przedłużania metodą keratynową U-tip

Włosy do przedłużania metodą keratynową U-tip to włosy stworzone do przedłużania i zagęszczania pasm metodą keratynową. Ze względu na fakt, że podczas zabiegu stylista używa wysokiej temperatury (naturalne włosy i doczepy łączy ze sobą zgrzewając keratynową końcówkę specjalną zgrzewarką). Metoda keratynowa najlepiej sprawdzi się dla posiadaczek zdrowych włosów.

Włosy ultradźwięki flat

Włosy Ultradźwięki Flat to doczepy do przedłużania i zagęszczania metodą ultradźwięków. To właśnie one, generowane przy pomocy fryzjerskiego mikroprocesora służą za spoiwo pomiędzy naturalnymi, a doczepianymi kosmykami. Metoda ultradźwiękowa sprawdzi się świetnie dla wszystkich typów włosów, zarówno grubych i zdrowych, jak i delikatnych. Pasemka na ultradźwięki, można też wykorzystać do przedłużania włosów metodę keratynową. Zgrzewy są mniejsze, co będzie skutkować bardziej naturalnym efektem.

Włosy do przedłużania metodą ringów/tulejek

Włosy Ringi/tulejki to doczepy dedykowane metodzie przedłużania i zagęszczania fryzury przy pomocy niewidocznych tulejek mocowanych cążkami fryzjerskimi. Ze względu na fakt, że podczas zabiegu stylista nie wykorzystuje wysokiej temperatury ani agresywnych substancji chemicznych metoda na ringi świetnie sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju włosów.

Kluczem do stworzenia naturalnie wyglądającej fryzury z włosów doczepianych jest użycie naturalnych włosów do przedłużania oraz wybór optymalnej dla przedłużanych włosów metody. Takie połączenie jest gwarancją spektakularnego rezultatu i pełnego zadowolenia klientki.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023
pixelpixelpixel