SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Przedłużanie włosów - rezultaty

2018-03-10
Przedłużanie włosów - rezultaty

Chcesz wiedzieć, jakie efekty możesz osiągnąć dzięki przedłużaniu włosów? Zależy Ci na tym, by zobaczyć, jak w praktyce wyglądają rezultaty takich zabiegów? Poniżej przedstawiamy zdjęcia kobiet, które poddały się różnym metodom przedłużania włosów. Sprawdźmy, jakie efekty otrzymały.

Przedłużanie włosów na keratynę - Paulina
Przedłużanie włosów na keratynę to jedna z najpopularniejszych metod przedłużania i zagęszczania włosów. Przy odpowiedniej pielęgnacji, piękny wygląd fryzury utrzymuje się nawet przez 3-4 miesiące.

W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów, do przedłużania włosów keratyną warto wybrać naturalne pasma. Takie kosmyki można z powodzeniem farbować, suszyć suszarką, prostować i kręcić. A to jest gwarancją wspaniałego looku i pewności siebie w każdej sytuacji.

Decydując się na kreatynę, Paulina chciała „zamaskować” efekty zbyt inwazyjnego farbowania i agresywnych zabiegów fryzjerskich.

Efekty zabiegu przeszły najśmielsze oczekiwania klientki. Trudno się dziwić. Włosy są gładkie, lśniące i cudownie miękkie. A zgrzewy zupełnie niewidoczne.

przedłużanie włosów na keratynę Paulina

Do przedłużenia włosów Pauliny użyto 140 naturalnych kosmyków w kolorze jasnego blondu, o długości 50 cm i gramaturze 50 g.

Metoda na keratynę - Aneta
Kolejną kobietą, która poddała się zabiegowi keratynowego przedłużania włosów jest Aneta. Jej głównym celem było maksymalne przedłużenie pasm i nadanie fryzurze zdrowego, pełnego blasku wyglądu. Trzeba przyznać, że preferowany efekt udało się osiągnąć w 100 procentach.
Włosy Anety wyglądają zdecydowanie korzystniej niż przed metamorfozą. Przesuszone kosmyki stały się jedynie wspomnieniem. Podobnie jak rozdwojone, zniszczone końcówki.

metoda na keratynę Aneta

Do przedłużenia włosów Anety użyto 140 naturalnych kosmyków w kolorze czarnym, o długości 50 cm i gramaturze 50 g.

Metoda na keratynę - Edyta
Naturalne włosy Edyty są rzadkie, stosunkowo krótkie i pofalowane. Głównym celem klientki było więc zagęszczenie i wydłużenie pasm oraz nadanie włosom jedwabistej gładkości.

Nowa fryzura Edyty pozytywnie zaskoczyła nawet ją samą. Włosy stały się miękkie, gęste i lśniące, a kobieta zyskała elegancki, pełen klasy wygląd.

metoda na keratynę Edyta

Do przedłużenia włosów Edyty użyto 140 naturalnych kosmyków w kolorze platynowego blondu, o długości 50 cm i gramaturze 50 g.

Metoda na keratynę - Aneta
Aneta od zawsze marzyła o pięknych, gładkich i lśniących włosach. Niestety, jej naturalne kosmyki często były niezdyscyplinowane, a efekty prostowania utrzymywały się co najwyżej 2-3 godziny. Najlepsze efekty osiągnęła dzięki keratynowemu przedłużaniu.

metoda na keratynę Aneta

Do przedłużenia włosów Anety użyto 140 naturalnych kosmyków w kolorze czarnym, o długości 50 cm i gramaturze 50 g.

Metoda na keratynę - Anastazja
Włosy Anastazji były zniszczone długotrwałym farbowaniem i zabiegami fryzjerskimi. Głównym jej celem było więc odzyskanie zdrowego, pełnego blasku i witalności looku. Dzięki metodzie keratynowej klienta osiągnęła oczekiwane efekty.

metoda na keratynę Anastazja

Do przedłużenia włosów Anastazji użyto 140 naturalnych kosmyków w kolorze platynowego blondu, o długości 50 cm i gramaturze 50 g.

Metoda na keratynę - Beata
Przed zabiegiem przedłużania włosy Beaty były w niezłej kondycji. Kobieta miała jednak inny cel. Chciała widocznie je wydłużyć i dodać fryzurze dynamiki. Taka metamorfoza zasługuje na oklaski!

metoda na keratynę Beata

Beata zdecydowała się na przedłużanie przy użyciu 2 odcieni naturalnych włosów. Do przedłużenia włosów użyto 80 naturalnych kosmyków w kolorze jasnego brązu oraz 60 naturalnych kosmyków w kolorze miodowego blondu o długości 50 cm i gramaturze 50 g.

Metoda na ringi - SoniaBolączką Sonii są suche, łamliwe i osłabione zabiegami fryzjerskimi włosy. Właśnie dlatego zdecydowała się ona na przedłużanie metodą na ringi. Metoda na ringi jest niezwykle delikatna i nieinwazyjna. Nie niszczy naturalnych kosmyków, zapewniając przy tym imponujące efekty. Zebrane w prosty, lecz niezwykłe efektowny warkocz kosmyki robią piorunujące wrażenie. Włosy są odżywione, cudownie gładkie, a końcówki wyglądają na zadbane i zdrowe.

metoda na ringi Sonia

Do przedłużenia włosów Sonii użyto 140 naturalnych kosmyków w kolorze platynowego blondu, o długości 50 cm i gramaturze 50 g.

Metoda na ringi - Beata
Włosy Beaty są gęste i miękkie, jednak stosunkowo nieposłuszne. Próby wyprostowania kosmyków, podobnie jak zmagania z lokówką i wałkami, kończyły się fiaskiem. Dzięki przedłużeniu pasma stały się idealnie proste i widocznie dłuższe. Głęboki rudy kolor wyeksponował piękne oczy klientki oraz podkreślił jej temperament.

metoda na ringi Beata

Do przedłużenia włosów Beaty użyto 100 naturalnych kosmyków w kolorze rudym, o długości 40 cm i gramaturze 40 g.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018

Polecane

pixelpixel