SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Jaki szampon do włosów przedłużanych?

2020-05-15
Jaki szampon do włosów przedłużanych?
Chcesz, by Twoje przedłużane włosy były lśniące, gładkie i pełne blasku? Nie zapomnij o właściwej pielęgnacji! W artykule wyjaśnimy jak pielęgnować przedłużane włosy i jakich kosmetyków używać, aby zapewnić im piękny wygląd.

Pamiętaj, to jak długo będziesz się cieszyć gładkimi, pełnymi blasku pasmami zależy już przede wszystkim od twojej pielęgnacji.
Choć doczepy do złudzenia przypominają naturalne włosy, w przeciwieństwie do nich nie mają źródła wewnętrznego nawilżania. Aby jak najdłużej wyglądały pięknie, musisz zadbać o to, aby nie traciły wilgoci oraz dodatkowo nawilżać je od zewnątrz.

Do mycia używaj jedynie delikatnych nawilżających szamponów (konkretne produkty, jakie warto stosować do pielęgnacji włosów przedłużanych, wskazujemy w kolejnych akapitach). Najlepiej takich, które nie mają w składzie substancji SLS, silikonów, parabenów i alkoholu.
Myj włosy letnią wodą, kierując strumień wody pionowo w dół. Dzięki temu precyzyjnie rozprowadzisz kosmetyk myjący na całej długości włosa, dobrze opłukasz pianę i zamkniesz łuskę włosową.
Po każdym myciu używaj lekkiej nawilżającej odżywki, a raz-dwa razy w tygodniu, także bogatszej w składniki odżywcze maski. Nakładając kosmetyk, omijaj miejsca łączeń. Substancje chemiczne mogą je osłabić.
Po umyciu zawiń włosy w ręcznik i delikatnie odciśnij nadmiar wody. Nie próbuj wycierać ich na siłę. Zbyt agresywne ruchy sprzyjają płataniu i kołtunieniu.
Po umyciu wmasuj w końcówki włosów serum.
Choć naturalne dopinki możesz traktować tak samo, jak swoje włosy (suszyć suszarką, kręcić lokówką i prostować prostownicą), nie przesadzaj z używaniem wysokiej temperatury. Pamiętaj, że dopinki nie mają źródła wewnętrznego nawilżenia. Jeśli gorące powietrze suszarki zbytnio je przesuszy, ciężko będzie przywrócić dopinkom blask i piękny wygląd.
Przed zaśnięciem związuj włosy w ciasny warkocz. Taki sposób sprawi, że nie poplączą się, nie skołtunią, a miejsca łączeń — nie osłabią.
Do czesania włosów przedłużanych używaj jedynie specjalnej szczotki. Zwykłe szczotki i grzebienie (zwłaszcza te z wąsko rozstawionymi ząbkami) mogą uszkodzić łączenia, a nawet wyrwać pojedyncze doczepy.

Jakie kosmetyki do pielęgnacji włosów przedłużanych?
Czy do pielęgnacji włosów przedłużanych mogę używać zwykłych drogeryjnych kosmetyków? Czy lepsze rezultaty zapewni użycie profesjonalnych linii do włosów przedłużanych? Jakie szampony, odżywki i maski są najlepsze dla naturalnych dopinek? Takie i podobne pytania regularnie zadają klientki Besthair. Nic dziwnego. Przypadkowe wybrane produkty pielęgnacyjne mogą szybko osłabić kosmyki, pozbawić je blasku i zupełnie zniweczyć starania stylisty.
Kosmetyki do pielęgnacji dopinek— nasze wybory

Doświadczenia naszych klientek pokazują, że najlepszą linią do pielęgnacji włosów przedłużanych jest GoldwellRichRepair. Dzięki niej włosy dłużej zachowują swój piękny wygląd, są miękkie, gładkie i odpowiednio nawilżone. Aby wyeliminować problemy z dostępnością produktów GoldwellRichRepair, uruchomiliśmy ich sprzedaż w Besthair. Od dziś przy okazji zakupu doczepów, możesz sięgnąć także po szampon Goldwell Dualsenses Rich Repair Szampon 250ml, serum Goldwell Dualsenses Rich Repair Serum 6 efektów 100ml i maskę Goldwell Dualsenses Rich Repair Maska 60-sekundowa 200ml.

Jak wynika z naszego doświadczenia kosmetyki GoldwellRichRepair wspaniale odpowiadają na specyficzne potrzeby przedłużanych włosów — delikatnie je nawilżają, nabłyszczają i regenerują, bez obciążania. Dzięki produktom Goldwell Twoja fryzura będzie gładka, lśniąca i pełna blasku.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2020

Polecane

pixelpixel