Witamy w nowej odsłonie sklepu BestHair
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Szybkie fryzury na co dzień

2023-05-05
Szybkie fryzury na co dzień

Jesteś posiadaczką długich czy krótkich włosów? Lubisz na co dzień nosić rozpuszczone włosy czy może częściej spinasz je w kucyk? Każda z nas ma inne włosy, a także inne upodobania co do ich spinania. Niektóre kobiety bardzo lubią wymyślne upięcia, inne stawiają na minimalizm i prostotę.  Nie sposób zatem wskazać uniwersalnej fryzury, w której każda kobieta się odnajdzie, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kilka szybkich, prostych i bardzo dziewczęcych upięć, które idealnie sprawdzą się na co dzień. Poznaj praktyczne wskazówki i ciesz się świetnym wyglądem na każdą okazję.

Proste upięcia włosów na co dzień

Łatwe fryzury na co dzień muszą cechować się niskim poziomem skomplikowania -  czyli być proste i szybkie. Dodatkowo - fryzura taka powinna być wygodna i trwała, aby nie musieć jej w ciągu dnia ciągle poprawiać. W zależności od tego w jaki sposób planujesz spędzić dany dzień, możesz wybrać opcję dla siebie.

Łatwe fryzury do zrobienia samemu - fryzury damskie na co dzień

Upięcie z rozpuszczonych włosów

Lubisz nosić rozpuszczone włosy, ale chcesz stworzyć fryzurę, która nie będzie przeszkadzała Ci w ciągu dnia szkoły czy pracy? Zbierz zatem przednie kosmki zarówno z prawej, jak i z lewej strony głowy i zwiąż połączone pasemka cienką gumką lub zrób w nich warkocze, które połączysz z tyłu głowy. Dzięki temu stworzysz bardzo prostą, klasyczną, a jednocześnie niezwykle dziewczęcą i uroczą fryzurę, która idealnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na wyjście. 

Jeżeli jesteś fanką długich włosów i fryzur codziennych z ich wykorzystaniem, a natura nie obdarzyła Cię naturalnie pięknymi, długimi włosami lub po prostu z jakiegokolwiek powodu postanowiłaś je ściąć, idealnym rozwiązaniem jest doczepienie włosów. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów oraz szczegółowo opisane metody doczepiania. Pamiętaj, aby doczepiać włosy zawsze u specjalisty oraz stosować się do zaleceń producenta zakupionych włosów.

Kucyk

Inną bardzo prostą fryzurą na co dzień jest kucyk. Możesz stworzyć tradycyjnego niskiego kucyka związując włosy z tyłu głowy przy użyciu frotki lub też stworzyć wysokie upięcie. Kucyk pozostawia wiele możliwości. Przy jego pomocy można stworzyć zarówno bardzo  eleganckie, jak i codzienne uczesanie. Taka fryzura nie musi być nudna! 

Dla przykładu - możesz zdecydować się na uczesanie fragmentu warkocza dobieranego, a następnie zebranie pozostałych włosów w kucyk. Aby utworzyć bardzo prostą, harmonijną, minimalistyczną fryzurę stwórz ciasnego, wysokiego kucyka, a miejsce wiązania gumką owiń pasmem włosów. Popularną fryzurą jest również niski kucyk stworzony poprzez przełożenie upiętych wcześniej pasm włosów nad gumką. Pozwala to na stworzenie bardzo urokliwego efektu. Jest to fajny pomysł na szybkie upięcie włosów na co dzień.

Warkocz

Uwielbiasz fryzury z wykorzystaniem warkoczy? Warkocze bez wątpienia są bardzo dziewczęcą i urokliwą propozycją, która pasuje na większość okazji - zarówno na co dzień, jak i od święta. 

Wyróżniamy wiele fryzur z wykorzystaniem warkoczy - od klasycznego warkocza dobieranego przez dwa warkocze, koronę na głowie z jego wykorzystaniem, po kok z warkoczem lub delikatną opaskę z włosów, czyli niewielki warkocz wokół głowy przy pozostawieniu pozostałych włosów rozpuszczonych. Warkocz to nie tylko bardzo efektowna, ale jednocześnie prosta i szybka fryzura. Z łatwością wykonasz ją przed wyjściem do pracy, na urodziny, na wyjście ze znajomymi itd.

Kok

Popularną fryzurą jest również upięcie na czubku głowy. Może być zarówno całkowite, jak i częściowe. Zbierz kilka przednich kosmków z prawej i z lewej strony głowy. Stwórz z nich małego koczka, a resztę włosów pozostaw rozpuszczonych. Dzięki temu uzyskasz bardzo modną w ostatnim czasie fryzurę - koczek samuraja. Możesz również związać wszystkie włosy na czubku głowy i stworzyć wygodną fryzurę z długich włosów na co dzień. 

Fryzury z wykorzystaniem koków mogą być zarówno bardzo eleganckie, jak i luźne, codzienne. Bardzo gładkie upięcie z wykorzystaniem wypełniacza stworzy elegancką fryzurę na wielkie wyjście. Na co dzień świetnym pomysłem jest tak zwany messy bun, czyli luźno upięty na czubku głowy niedbały koczek. Możesz zdecydować się na wyjęcie paru przednich pasm włosów tak, aby fryzura zyskała jeszcze luźniejszego, bardziej codziennego wyglądu.

Świetnym wyborem jest również bardzo niski koczek, któremu można nadać zarówno eleganckiego, jak i codziennego charakteru. Dla osób, które lubią eksperymentować z fryzurami poleca się również stworzenie dwóch koków. Jeden z prawej, drugi z lewej strony głowy. Jest to bardzo prosta i urokliwa fryzura. Możesz również zdecydować się na wykonanie koka na opasce. Koki, koczki, wysokie upięcia stanowią bardzo ciekawą propozycję na upięcia długich włosów na co dzień.

Kłos

Bardzo ładną i dziewczęcą fryzurą jest również kłos. Jest to propozycja, która idealnie sprawdzi się na co dzień. Kłos stanowi bardzo ładne i efektowne, a zarazem proste i trwałe upięcie. Sprawdzi się zatem idealnie zarówno do pracy, jak i na wyjście. 

Upięcie włosów klamrą

Inną propozycją jest upięcie włosów przy użyciu klamry. Choć wydawać by się mogło, że czasy świetności klamer się skończyły, to nic bardziej mylnego. Znów są chętnie wybieranym sposobem upięcia. Bez wątpienia jest to bardzo szybki i wygodny sposób na ujarzmienie włosów w ciągu dnia. Jest to szybka fryzura na co dzień.

Wygodne i proste fryzury na co dzień

Podane powyżej propozycje są bardzo uniwersalne - idealnie sprawdzą się zarówno wśród posiadaczek prostych, jak i kręconych włosów. Ograniczenie może jedynie stanowić długość kosmyków. Nie stworzysz wysokiego koka czy kucyka przy pomocy bardzo krótkich pasemek. Dopasuj fryzurę do długości swoich włosów i ciesz się bardzo ładnymi, prostymi i przede wszystkim wygodnymi fryzurami na co dzień, które wykonasz dosłownie w kilka chwil. Zachowaj różnorodność i baw się fryzurami decydując się codziennie na coś innego! Fryzury te nie wymagają dużych umiejętności fryzjerskich, użycia żadnych specjalistycznych akcesoriów ani ciepła.

Wstajesz rano i nie wiesz jak ujarzmić swoje włosy? Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci rozwiązać Twój problem! Powyższe propozycje są idealnym pomysłem na fryzurę do biura, do szkoły, kina, jak i szybkie fryzury na imprezę czy wieczorne wyjście ze znajomymi!

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023
pixelpixel