SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Przedłużanie włosów na nano ringi

2021-06-19
Przedłużanie włosów na nano ringi

Marzysz o długich, gęstych włosach? Nie chcesz czekać, aż w naturalny sposób urosną? Dzięki przedłużaniu Twoja fryzura zyska spektakularna długość i wymarzoną objętość w ciągu zaledwie kilku godzin. Sprawdźmy, na czym polega przedłużanie włosów na nano ringi, ile kosztuje i dla kogo jest szczególnie polecane.

Przedłużanie włosów cieszy się ogromnym powodzeniem wśród kobiet na całym świecie. Nic dziwnego. Dzięki nowoczesnej technologii w ciągu zaledwie kilku godzin panie (i nie tylko) mogą się cieszyć wyraźnie dłuższymi i grubszymi włosami. W zależności od metody efekt utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy (włosy trzeba podciągać co ok 6-8 tygodni, w zależności od odrostu włosów u klientki).

Najlepsza metoda przedłużania włosów

Jeśli Ty także rozważasz przedłużanie włosów, pierwszą decyzją, przed jaką staniesz, będzie ta dotycząca metody. Najpopularniejsze i najchętniej wybrane to: metoda keratynowa, metoda ultradźwiękowa, metoda na mikroringi, metoda kanapkowa oraz metoda na nano ringi. Dziś przyjrzymy się bliżej właśnie jej.

Przedłużanie włosów na nano ringi — co to jest?

Metoda na nano ringi jest na naszym rynku stosunkowo nowa. Jest także… młodszą siostrą doskonale znanej i lubianej przez Polki metody mikrogingowej. Podczas przedłużania włosów metodą nano ringów stylista łączy cieniutkie naturalne pasma z dopinkami przy pomocy obrączek — nano ringów. Te są jednak zdecydowanie cieńsze i mniejsze (nawet o 90%) niż mikroringi. W zależności od modelu mogą być wypełnione silikonem lub nie. Średni czas trwania zabiegu przedłużania włosów przy pomocy nano ringów wynosi trzy godziny.

Co ważne, podczas zabiegu przedłużania włosów na nano ringi stylista nie wykorzystuje wysokiej temperatury ani agresywnych substancji chemicznych. Oba pasma łączy przy pomocy specjalnego szydełka, a następnie zaciska fryzjerskimi cążkami. Z tego powodu jest to jedna z najmniej inwazyjnych i najdelikatniejszych na rynku metod przedłużania włosów, odpowiednia także dla posiadaczek skłonnych do łamania i wypadania pasm.

Ilu nano ringów potrzeba do wykonania zabiegu?

Przy pomocy nano ringów możesz zarówno przedłużyć, jak i zagęścić swoje włosy. W zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać i jak wyglądają Twoje naturalne pasma, fryzjer zdecyduje, ile doczepów będzie potrzebował, aby osiągnąć najlepsze efekty.
Do przedłużania potrzeba z reguły od 140 do 180 pasm, do zagęszczenia — około 80 - 120

Dla kogo nano ringi?

Przedłużanie włosów na nano ringi będzie strzałem w dziesiątkę dla pań, które:

  • mają cienkie, delikatne, skłonne do łamania i wypadania włosy;
  • szukają mało inwazyjnej metody przedłużania w atrakcyjnej cenie;
  • mają doświadczenie z przedłużaniem włosów na klasyczne ringi, jednak te okazały się dla ich pasm zbyt dużym obciążeniem.

Trwałość metody na nano ringi

Trwałość metody na nano ringi zależy przede wszystkim od rodzaju wykorzystanych doczepów.
Żywotność włosów jest zależna od odpowiedniego sposobu pielęgnacji oraz używanie kosmetyków rekomendowanych przez sprzedawcę włosów(żywotność włosów to minimum 6 miesięcy).

Ile kosztuje przedłużanie włosów na nano ringi

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych metod cena zabiegu zależy od kilku czynników. Najważniejsze to:

  • renoma i lokalizacja salonu fryzjerskiego;
  • doświadczenia stylisty;
  • rodzaj dopinek, ich długość i gramatura.

Średnie ceny wykonania zabiegów taką metodą w dużym mieście wynoszą od 1000 zł w górę.

Przedłużanie włosów na nano ringi - 5 sposobów, aby fryzura wyglądała pięknie pomimo upływu czasu

Bezpośrednio po wyjściu od fryzjera Twoje przedłużone włosy będą z pewnością wyglądać olśniewająco (zwłaszcza jeśli oddasz fryzurę w ręce profesjonalisty). Aby pasma wyglądały świetnie także przez kolejne miesiące, zadbaj o właściwą pielęgnację.

Podstawową zasadą, która powinna towarzyszyć pielęgnacji włosów przedłużonych, jest delikatność. Doczepy, choć do złudzenia przypominają naturalne pasma, w przeciwieństwie do nich nie posiadają źródła wewnętrznego nawilżania. Są więc zdecydowanie mniej odporne na działanie wysokiej temperatury, alkoholu czy agresywnych substancji myjących. Pielęgnowane niewłaściwie szybko stracą blask i czar, a zamiast zdobić, będą odbierać urok.

Chcesz, żeby przedłużane włosy długo wyglądały świeżo i pięknie?
1. Używaj delikatnych kosmetyków bez zawartości alkoholu, najlepiej specjalistycznych serii do włosów przedłużanych.
2. Do mycia używaj ciepłej (nie gorącej) wody, a po każdym myciu wmasuj we włosy maskę silnie nawilżająca.
3. Czesz włosy jedynie specjalną szczotką do włosów przedłużanych, najlepiej kilka razy dziennie.
4. Nie przesadzaj z wysoką temperaturą. Naturalne doczepy możesz traktować tak samo, jak swoje włosy — kręcić, prostować, a nawet farbować. Pamiętaj, że mają one zdecydowanie mniejszą odporność na takie czynniki i łatwiej niż naturalne pasma tracą wilgoć.
5. Aby uniknąć łamania włosów, przed zaśnięciem związuj pasma w luźny kucyk.

Metoda na nano ringi harmonijnie łączy charakterystyczną dla ringów delikatność dla włosów z jeszcze większym komfortem i wygodą (z powodu mniejszego rozmiaru pierścieni) klientki. Nano ringi to doskonała propozycja dla właścicielek delikatnych włosów, którym tak samo, jak na efekcie zależy na bezpieczeństwie naturalnych pasm.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2021

Polecane

pixelpixel