SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Przedłużanie włosów na microringi/tulejki

2022-05-25
Przedłużanie włosów na microringi/tulejki

Przedłużanie włosów na microringi to świetna propozycja dla posiadaczek cienkich, delikatnych pasm, które chcę spektakularnie przedłużyć i zagęścić fryzurę. Na czym polega zabieg? Ile kosztuje przedłużanie włosów na microringi? Jakie są najważniejsze zalety tej metody? Podpowiadamy.

Przedłużanie włosów na microringi pozwala w ciągu zaledwie kilku godzin spektakularnie przedłużyć i zagęścić włosy — bez używania wysokiej temperatury i agresywnych substancji chemicznych. Właśnie dlatego jest szczególnie polecane posiadaczkom cienkich, delikatnych, skłonnych do łamania włosów. Na czym polega zabieg?

Przedłużanie włosów na microringi/tulejki — na czym polega?

Przedłużanie włosów na microringi (na tulejki) polega na połączeniu cieniutkich pasm naturalnych włosów z równie cienkimi doczepami przy pomocy specjalnych fryzjerskich cążek. Spoiwem, które łączy oba elementy, są microringi — cienkie obrączki wykonane zazwyczaj z aluminium, miedzi lub brązu. Mogą one przybierać formę ringów z gwintem lub z silikonem. Aby efekt zabiegu był naturalny, a łączenia — niedostrzegalne, stylista dobiera rozmiar, rodzaj i kolor ringów do rodzaju i struktury włosów. W zależności od liczby wykorzystanych pasm zabieg trwa z reguły od 3 do 5 godzin.

Przedłużanie włosów na microringi/tulejki — cena

Cena przedłużania włosów przy pomocy microringów zależy przede wszystkim od lokalizacji i renomy salonu fryzjerskiego, doświadczenia stylisty, liczby wykorzystanych pasm oraz ich parametrów (długości i gramatury). Średnie ceny zabiegu w dużym mieście wynoszą od 1000 zł „w górę”.

Zalety przedłużania włosów na microringi/tulejki

Przedłużanie włosów na microringi jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych i lubianych przez kobiety metod metamorfozy fryzury. Wszystko za sprawą unikalnych zalet. Jakich?

1. Bezpieczeństwo naturalnych włosów. Podczas zabiegu przedłużania włosów metodą microringów stylista nie wykorzystuje wysokiej temperatury ani substancji chemicznych, które mogłyby osłabić naturalne pasma. Z tego powodu metoda na ringi jest bardzo bezpieczna i polecana zwłaszcza posiadaczkom delikatnych osłabionych włosów.
2. Naturalny efekt. Dzięki wykorzystaniu niewielkich maksymalnie zbliżonych do koloru włosów tulejek efekt przedłużania metodą na microringi jest bardzo naturalny, a miejsca łączeń — niedostrzegalne.
3. Atrakcyjna cena. Przedłużanie włosów przy pomocy microringów jest jedną z najtańszych na rynku metod przedłużania włosów.
4. Łatwość odświeżenia fryzury. Konstrukcja ringów sprawia, że fryzjer może z powodzeniem regulować odległość łączenia od skóry głowy. Jest to szczególnie ważne w przypadku odświeżania wyglądu fryzury.

Wady przedłużania włosów na microringi/tulejki

Czy przedłużanie włosów na microringi ma jakieś wady?

1. Czasem zdarza się, że na skórze kobiet, które przedłużyły włosy na ringi, pojawia się reakcja alergiczna. Taki sygnał świadczy z reguły o uczuleniu na materiał, z którego wykonano tulejki. Aby uniknąć takiego scenariusza, przed wykonaniem zabiegu zrób próbę uczuleniową. Wystarczy przyłożyć microring do skóry głowy i szyi i delikatnie potrzeć. Jeśli po czterdziestu ośmiu godzinach nie pojawi się zaczerwienienie skóry, można wykonać zabieg.
2. Po zabiegu przedłużania włosów na microringi możesz odczuwać lekki dyskomfort spowodowany dodatkowym obciążeniem włosów w postaci doczepów i tulejek. W ciągu 2-3 dni włosy przyzwyczają się do niego, a dyskomfort minie.

Przedłużanie włosów na tulejki to jedna z najpopularniejszych metod przedłużania i zagęszczania naturalnych pasm. Delikatna, bezpieczna i bardzo naturalne zapewnia spektakularne efekty nawet przez 4 miesiące.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2022

Polecane

pixelpixel