SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Przedłużanie włosów na Bio taśmy - poznaj metodę Bio Tape

2024-05-15
Przedłużanie włosów na Bio taśmy - poznaj metodę Bio Tape

Przedłużanie włosów metodą bio taśm — wszystko, co musisz wiedzieć o metodzie Bio Tape

Nowoczesne metody przedłużania i zagęszczania włosów pozwalają wykonać spektakularną metamorfozę fryzury bez szkody dla biologicznych pasm. Jeśli Twoje włosy są cienkie, łamliwe i skłonne do wypadania, sięgnij po bio taśmy. Czym są w praktyce i jak z ich pomocą przedłużyć włosy? Podpowiadamy.

Bio taśmy to niekwestionowany hit ostatnich miesięcy. Włosy na taśmie pozwalają bowiem spektakularnie odmienić fryzurę nawet w ciągu godziny, osiągnąć dokładnie taki efekt, ja-kiego oczekuje klientka, nie powodując przy tym uszkodzeń i nadmiernego obciążenia natu-ralnych włosów. Czym są w praktyce?

Czym jest bio taśma?

Bio taśmy to pasma doczepianych włosów umieszczone na giętkiej, elastycznej i niemal niewidocznej taśmie o szerokości 50 cm. W zależności od preferowanego efektu oraz po-trzeb konkretnej klientki taśmę tę możesz przycinać na dowolnej szerokości elementy. Dzięki użyciu bio taśm możesz więc umieścić doczepy w tych obszarach głowy, w których są one najbardziej potrzebne (np. z powodu przerzedzenia włosów czy chęci wyrównania proporcji twarzy).

Bio taśmy doskonale sprawdzają się zarówno do przedłużania, jak i zagęszczania fryzury. W zależności od preferowanego efektu możesz sięgnąć po dopinki:

  • o długości 40 cm (do łopatek) i gramaturze 70 gram;
  • o długości 50 cm (do połowy pasa) i gramaturze 80 gram.

Jakie doczepiane włosy wybrać?

Jeśli chcesz osiągnąć naturalny efekt, wybierz naturalne włosy do przedłużania z serii MA-GIC. Miękkie, gładkie i lśniące zapewnią Ci wspaniały wygląd nawet przez 20 miesięcy! Na-turalne biotaśmy MAGIC możesz stylizować według własnych potrzeb i nastroju. Z powo-dzeniem wysuszysz je suszarką, zakręcisz lokówką, nawiniesz na wałki i wyprostujesz pro-stownicą.

Włosy na taśmie bio tape — dla kogo?

Przedłużanie włosów bio taśmą to metoda odpowiednia nie tylko dla posiadaczek krótkich, lecz zdrowych i mocnych włosów. Biorąc pod uwagę jej delikatność, doskonale sprawdzi się także w przypadku posiadaczek cienkich, łamliwych, rzadkich i skłonnych do wypada-nia pasm.

Jak przedłużać włosy z pomocą bio tape?

Bio taśmy to doczepy dedykowane metodzie kanapkowej (Tape on). Jest to obecnie najdelikatniejsza i najbezpieczniejsza metoda zagęszczania i przedłużania włosów. Podczas zabiegu stylista nie używa wysokiej temperatury, a biotaśmy łączy z naturalnymi pasmami przy pomocy specjalnego delikatnego kleju.

Metoda bio tape — 5 najważniejszych zalet

Oto najważniejsze:

  1. delikatność i bezpieczeństwo. Metoda bio tape jest w pełni bezpieczna i niein-wazyjna. Jest to szczególnie ważne dla posiadaczek cienkich, łamliwych i skłonnych do wypadania włosów;
  2. brak obciążenia naturalnych pasm. Czy wiesz, że jedna bio taśma waży tyle, co kil-kanaście tradycyjnych kanapek? Dzięki zastosowaniu bio taśm Twoje włosy nie będą nadmiernie obciążone;
  3. krótki czas trwania zabiegu. Doświadczony fryzjer wykona zabieg sprawnie i szybko — nawet w ciągu godziny;
  4. naturalny efekt. Jeśli sięgniesz po taśmy z włosami naturalnymi, nikt nie zorientuje się, że Twoja fryzura nie jest dziełem natury. Takie pasma do złudzenia przypo-minają bowiem biologiczne włosy. Są także pozbawione charakterystycznego dla syntetycznych dopinek "plastikowego blasku";
  5. maksymalna objętość tam, gdzie najbadziej jej potrzebujesz. Dzięki możliwości dowolnego dzielenia bio taśmy na mniejsze elementy oraz wyboru długości pasm stworzysz dokładnie taki efekt, o jakim marzysz.

Bio tape to nowoczesna metoda przedłużania włosów, która z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz więcej zwolenniczek. Aby włosy doczepiane na taśmy były Twoją ozdobą nawet przez 20 miesięcy, pamiętaj o zasadach pielęgnacji. Więcej informacji na ten temat znaj-dziesz w artykule Pielęgnacja włosów przedłużanych na bio taśmy — sprawdzone rady i wskazówk.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2024

Polecane

pixelpixel