SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Przedłużanie włosów metodą invisible Tape on

2022-05-10
Przedłużanie włosów metodą invisible Tape on

Metoda invisible tape on to nowy wymiar przedłużania i zagęszczania włosów. Delikatna dla naturalnych pasm, maksymalnie dyskretna i wygodna zapewni Ci spektakularny efekt nawet przez 20 miesięcy. Na czym polega w praktyce i w czym tkwi jej sekret? Podpowiadamy.

Kobiety rozważające przedłużenie i zagęszczenie włosów oczekują nie tylko spektakularnej metamorfozy fryzury. Dla wielu z nich ogromne znaczenie ma także troska o naturalne pasma oraz naturalny niczym stworzony rękami natury efekt. Rozwiązaniem, które harmonijnie odpowiada na takie oczekiwania, jest zabieg wykonany metodą invisible tape on.

Przedłużanie włosów metodą invisible tape on — na czym polega?

Metodą invisible tape on to młodsza siostra znanej i uwielbianej przez kobiety metody tape on, czyli metody kanapkowej. Podczas zabiegu invisible tape on także wykorzystuje się kanapki — pasma doczepów na silikonowych, płaskich przezroczystych taśmach z klejem. Umieszczone tuż przy skore głowy, połączone z naturalnymi pasmami zapewniają trwały i bardzo naturalny efekt. Włosy przedłużone przy pomocy metody invisible tape on wyglądają tak, jakby wyrastały ze skóry głowy!

Przedłużanie włosów metodą invisible tape on — cena

Przedłużanie włosów metodą invisible tape on jest jedną z najnowocześniejszych, ale też i najdroższych metod przedłużania i zagęszczania fryzury. W zależności od lokalizacji i renomy salonu, doświadczenia stylisty oraz liczby wykorzystanych podczas zabiegu kanapek będziesz musiała zapłacić za niego od 2500 zł w górę.

Ważne: na portalach ogłoszeniowych często pojawiają się ogłoszenia osób wykonujących przedłużanie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Mocno zaniżona stawka wynika z reguły z kiepskiej jakości materiałów lub braku odpowiednich kompetencji. Jeśli chcesz uniknąć rozczarowań i narażenia swoich włosów na szwank, nie korzystaj z ich usług.

Zalety przedłużania włosów invisible tape on

Przedłużanie włosów metodą invisible tape on niesie za sobą szereg zalet. Oto najważniejsze:

  • bezpieczeństwo naturalnych włosów. Metody kanapkowe, zarówno tradycyjna metoda tape on, jak i jej młodsza siostra — invisible tape on, to zdaniem ekspertów najdelikatniejsze metody przedłużania i zagęszczania włosów na rynku. Nie obciążają, nie niszczą i nie nadwyrężają naturalnych pasm. Z tego powodu świetnie sprawdzą się więc dla posiadaczek cienkich, delikatnych, osłabionych zabiegami fryzjerskimi włosów;
  • naturalny efekt. Taśmy używane do przedłużania włosów metodą invisible tape są przezroczyste, bardzo cienkie i zupełnie niedostrzegalne. Możesz być pewna, że jeśli zdecydujesz się na zabieg, nikt nie zorientuje się, że Twoje pełne blasku włosy nie są dziełem natury;
  • możliwość połączenia pasm bez używania wysokiej temperatury. Przedłużanie metodą invisible tape on to przedłużanie na zimno, bez wykorzystania niekorzystnej dla struktury włosa wysokiej temperatury;
  • trwały efekt. Jeśli wybierzesz dobrej jakości naturalne doczepy i otoczysz przedłużane włosy należytą troską, będziesz się cieszyć efektem nawet przez 20 miesięcy.

Wady przedłużania włosów invisible tape on

Czy metoda invisible tape on ma jakieś wady?

Sporą wadą przedłużania włosów metodą tape on jest stosunkowo wysoka cena. Nie ulega jednak wątpliwości, że jest ona proporcjonalna do rezultatów, jakie możesz uzyskać. Jeśli zależy Ci na naprawdę wyjątkowym efekcie i całkowitym bezpieczeństwie naturalnych włosów, rozważ „niewidoczne kanapki”. Pamiętaj, że wraz ze wzrostem naturalnych włosów, taśmy będą się obniżać. Jeśli chcesz utrzymać zjawiskowy efekt, co 4-6 tygodni będziesz musiała odwiedzać fryzjera, aby je podciągnąć. Jeśli tego nie zrobisz, taśmy mogą stać się widoczne. Zdjęcie kanapek także będzie wymagać u Ciebie wizyty w salonie. Próby samodzielnego pozbycia się dopinek mogą skutkować uszkodzeniem naturalnych włosów.

Przedłużanie włosów metodą invisible tape on to doskonała propozycja dla pań, które chcą połączyć spektakularny efekt z trwałością rezultatów i bezpieczeństwem naturalnych włosów. Dzięki swoim walorom niewidoczne kanapki spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientek.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2022

Polecane

pixelpixel