SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Przedłużanie włosów Mini Bondes Flat

2024-02-14
Przedłużanie włosów Mini Bondes Flat

Metoda Mini Bondes Flat to młodsza i nowocześniejsza siostra doskonale znanej i lubianej przez Polki metody keratynowej. Na czym polega w praktyce, jaki efekt pozwala osiągnąć i dla kogo okaże się strzałem w dziesiątkę? Podpowiadamy.

Przedłużanie włosów cieszy się obecnie ogromną popularnością. Nic dziwnego. Dzięki niemu w ciągu zaledwie kilku godzin posiadaczki krótkich i cienkich kosmyków mogą wyczarować na swojej głowie spektakularną burzę loków czy gładką niczym tafla jeziora fryzurę. Kluczem do sukcesu jest tu przede wszystkim doświadczona ręka stylisty oraz wybór dostosowanej do struktury i kondycji włosów metody zabiegu. Jedną z najnowocześniejszych, zapewniających dyskretny i naturalny efekt jest metoda Mini Bondes Flat. Na czym polega w praktyce?

 

Na czym polega metoda Mini Bondes Flat?

Metoda Mini Bondes Flat to młodsza i unowocześniona wersja metody keratynowej. Dopinki wykorzystywane do przedłużania i zagęszczania fryzury metodą Mini Bondes Flat są zakończone keratynową końcówką. Podczas zabiegu emitująca wysoką temperaturę fryzjerska zgrzewarka powoduje zmiękczenie keratyny, co umożliwia połączenie dopinki z cienkim pasemkiem naturalnych włosów. Powstałe w ten sposób łączenie jest bardzo małe, płaskie a przy tym wytrzymałe. Zabieg trwa z reguły od 3 do 5 godzin. Doczepy nie obciążają naturalnych włosów i nie powodują ich uszkodzeń. Przedłużanie włosów metodą Mini Bondes Flat pozwala więc osiągnąć trwały i jednocześnie naturalny efekt.

 

Trwałość metody Mini Bondes Flat

To, jak długo będziesz mogła cieszyć się efektami zabiegu wykonanego metodą Mini Bondes Flat, zależy przede wszystkim od rodzaju doczepów. Trwałość naturalnych włosów słowiańskich Besthair z serii Magic dedykowanych tej metodzie wynosi nawet 20 miesięcy! Jeśli chcesz zachować nienaganny wygląd fryzury jak najdłużej, zadbaj także o odpowiednią pielęgnację. Dzięki niej pasma będą miękkie, gładkie i lśniące. Do mycia i odżywania doczepów używaj kosmetyków do włosów przedłużanych lub kosmetyków drogeryjnych o naturalnym składzie, bez alkoholu, soli i parabenów Jeśli chcesz suszyć pasma suszarką, kręcić je lub prostować, nie zapomnij o użyciu preparatu termoaktywnego. Dostosuj także temperaturę do rodzaju doczepów (wszystkie wytyczne dotyczące stylizacji włosów doczepianych znajdziesz na naszej stronie w zakładce Pielęgnacja). Przedłużane włosy czesz tylko specjalną szczotką, którą dostaniesz od fryzjera, a przed zaśnięciem związuj je w warkocz — dzięki temu nie splączą się i nie skołtunią.

 

Dla kogo metoda Mini Bondes Flat?

Metoda Mini Bondes Flat to dobry wybór dla kobiet, które mają krótkie, ale zdrowe i mocne włosy. Świetnie sprawdzi się w przypadku pań, którym zależy na naturalnym i trwałym efekcie oraz dyskretnych, niezauważalnych łączeniach. Ze względu na fakt, że podczas zabiegu stylista używa wysokiej temperatury, nie jest ona polecana posiadaczkom cienkich, łamliwych i skłonnych do wypadania kosmyków.

 

Jak wybrać idealny odcień doczepów?

Jeśli chcesz przedłużyć włosy metodą Mini Bondes Flat, będziesz mogła wybrać dopinki o długości 40, 50 lub 60 cm dostępne aż w kilkunastu różnych odcieniach. Najlepszym sposobem na dobór właściwego jest porównanie barwy doczepów ze zdjęciem własnych włosów zrobionym w dziennym świetle. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszego koloru, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie, przez chat na stronie www lub przez Fanpage na Facebooku.

 

Ile dopinek będziesz potrzebować, aby osiągnąć najlepszy efekt?

To, ile doczepów będzie Ci potrzebnych, zależy przede wszystkim od tego, jak gęste są Twoje naturalne włosy i jaki efekt chcesz osiągnąć. Do przedłużenia będziesz potrzebowała średnio 140 - 180 pasemek, do zagęszczenia - 80 - 120.

Pokaż więcej wpisów z Luty 2024

Polecane

pixelpixel